Andrea v médiích

Informace v médiích:

 

Rozhovor s Andrea Andrei v tištěném magazínu Zdraví
 .
Andrea Andrei v pořadu Neočekávaný dýchánek v divadle Alfa v Plzni 12.4.2016 – veřejná nahrávka

.
Andrea Andrei hostem v pořadu Živě z Pallád TV Relax / Pohoda 23.3.2016

.

 

Andrea Andrei hostem v pořadu České televize -Sama doma 23.1.2015

.

Sama doma – kompletní záznam – zde

Zazpíval novou skladbu „Per la Musica“ a vystoupil také jako odborník na italskou kuchyň, uvařil dvě italské speciality.

Prezentace singlu a videoklipu „PER LA MUSICA“ v lednu 2015:

22.1.2015 Andrea Andrei hostem Českého rozhlasu Ostrava – rozhovor – zde

22.1.2015 Andrea Andrei hostem v pořadu České televize – Dobré ráno zde

prezentace nového klipu „Per la Musica“ a zazpíval dvě skladby Vystoupil také jako odborník na italskou kuchyni a připraví italské speciality.

.

 .
Andrea Andrei hostem v pořaduJana Rosáka v Českém rozhlasu Dvojka 22.2.2015 v Českém rozhlasu Brno 23.1.2015

.

Andrea Andrei hostem Českého rozhlasu Brno – 23.1.2015

 

Novinkový singl a videoklip pod názvem „Per la Musica“

Vzhledem ke spolupráci Andrea Andrei s řadou italských celebrit je výsledkem aktuální novinka, melancholická skladba pod názvem „Per la Musica“. K životnímu jubileu Andreovi věnoval tuto skladbu, vítěz soutěže Sanremo z roku 2001 zpěvák a hudební skladatel Francesco Boccia, společně s autorem textu Ciro Espozitem. Aranže skladby je v réžii Andrea Andrei. Natáčení skladby realizoval známý producent Jarek Šimek.

 

Videoklip Andrea natáčel v listopadu 2014 na Slovensku s profesionálním týmem Frankyho Stružáka.

 

Premiéra singlu „Per la Musica“ (pro muziku) v Českém rozhlasu ve vyprodaném divadle Alfa v Plzni 9.12.2014

Italský zpěvák, producent, textař a hudební skladatel Andrea Andrei vystoupil v plzeňském divadle v rámci natáčení rozhlasového pořadu Neočekávaný dýchánek pro Český rozhlas. Prezentoval zde novinkový singl „Per la Musica“ (v překladu Pro hudbu).

Hudbu ke skladbě složil známý italský zpěvák, vítěz hudebního  festivalu Sanremo  Francesco Boccia, text napsal Ciro Tommy Esposito, člen skupiny Il Giardino Dei Semplici. Oba autoři v těchto dnech složili také skladbu „Grande Amore“ pro celosvětově uznávanou italskou skupinu Il Volo, která bude v únoru hostem festivalu Sanremo 2015. Festival je nejstarším hudebním festivalem na světě. V únoru slaví 65 let od svého vzniku.

 Skladba „Per la Musica“ zazněla v rádiové premiéře na vlnách Českého rozhlasu Plzeň a všech regionů Čro. dne 26.12.2014 v pořadu Posezení v divadle (od 49:40 min. – zde) a další novinky a rozhovor ve druhé části vysílání z 128.12.2014  – zde )

 

Mistr Amedeo Minghi ve dnech 12.-13.5. 2014 navštívil Prahu a Plzeň

 

Vystoupení Insieme a Amedeo Minghi v plzeňském divadle Alfa:

O sole mio    Emanuele ed io    L´Italiano     La Esperanza

Kompletní záznam z Českého rozhlasu !!!!

 

Andrea Andrei a Amedeo Minghi v rádiu Relax v Kladně

V rámci prezentace alba Insieme 3, singlu a videoklipu Emanuela ed io navštívil Prahu a Plzeň Mistr Amedeo Minghi. S Andrea Andrei na něj čekalo několik rozhovorů, natáčení a vystoupení. V pondělí 12.5.2014  přiletěl z Říma na letiště Václava Havla, pak zamířil do kladenského rádia Relax, kde byla skladba  „Emanuela ed io“ hitparádě Relaxáda již druhý týden na 1. místě.

Záznam rozhovoru Amedeo Minghi a Insieme v rádiu Relax

Rozhovory poskytli i pro Český rozhlas Plzeň a pro stejné médium proběhlo 13.5. natáčení veřejné nahrávky v divadle Alfa v Plzni, kde byli hosté pořadu Petra Jančaříka „Posezení v divadle, aneb Neočekávaný dýchánek“. Natáčení pořadu se zúčastnil také Peter Nagy. Několika médiím poskytl rozhovor: Plzeňský tisk.

 Videoklip Emanuela ed io

byl premiérově uveden v České televizi v pořadu Sama doma 9.5.2014. Hosty oblíbeného pořadu byl Andrea Andrei. Zazpíval skladbu „O sole mio“ live. Vařil italská jídla a bavili nejenom štáb České televize ale i lidi u televizních obrazovek.

 

 

Záznam vystoupení v Sama doma: Skladba O Sole Mio a rozhovor – 1, vaření – 2.   druhý rozhovor 3.    vaření  4.