.facebook_logo_icons

DĚTSKÁ SHOW S NICOLASEM

.

Moderátor, zpěvák, herec

 

Novinková skladba „Přijela k nám pouť“ – zde

.

Jaroslav Nicolas Milíček, pochází  ze Zlína. 12 let  účinkoval v různých činoherních představeních, v muzikálech, zahrál si v různých seriálech v komerčních televizích a v pohádkách na ČT ( Psí Srdce, Hrátky s čertem, Marné lásky snaha, Lev v Zimě, Obraz Doriana Graye, Jak se vám líbí v televizní pohádce Tajemná truhla v Ordinaci v růžové zahradě, Expozitura. …).

V současné době se věnuje tvorbě pro děti. Pravidelně pořádá letní muzikálový tábor, který má velký úspěch, účinkuje v divadelních představení v souboru Liduščino Divadlo. Vystupuje na dětských akcích ( karnevaly, tématické pořady pro školky, komerční akce, městské slavnosti, soukromé narozeninové oslavy, kurzy vaření pro děti…).

Aktuálně pracuje na svém prvním sólovém CD pro děti. Prvním singlem je autorská skladba „Přijela k nám pouť“.Text Jaroslav Nicolas Milíček, hudba Martin Hájek a natočeno v roce 2018. Sbory nazpívaly děti z FiNe Kids. Zanedlouho budeme prezentovat ke skladbě i videoklip. Skladbu si můžete poslechnout na FB Nicolase:  – zde

Nicolas v rámci zábavné talskow doprovází Ivo Šmoldase, Marii Formáčkovou a Itala Andrea Andrei

.

NABÍDKA DĚTSKÝCH INTERAKTIVNÍCH POŘADŮ:

Cena dohodou, dle typu akce + doprava z Prahy

.

Show s Nicolasem

Pořad plný písniček a tancování. Během programu děti uslyší písničky z vlastní tvorby, ale také písně, které znají z různých pořadů, pohádek a filmů, zatancují si a naučí se i něco nového. Vystoupení sólově nebo s dětmi z dětského sboru.  Délka pořadu 60 min.

.

Barevný karneval

Program plný písniček, soutěží a zábavy. Show plná barev, masek, kamarádů. Možnost tematických pořadů. Součástí programu může být malování na obličej, tvořivé dílny. Délka pořadu 120 min.
.

Tématické pořady 

Diskotéka, zahradní party, mikulášská, vánoční, halloween, filmová, pirátská, pohádková…  Délka pořadu 120 min.
.
 .

Soukromé oslavy

Plánujete pro Vaše děti oslavu narozenin? Nechte to na mě. Připravím u Vás dětem zábavný program, s dětmi si zazpíváme, zatancujeme, něco vytvoříme. Dejte si kávičku a pohodičku Nicolas se o vše postará.  Délka pořadu 120 min.

.

Učíme se s klaunem Jájou

Pořad pro nejmenší děti, vhodný do školek a mateřských center. S dětmi si klaun hraje, povídá, zazpívá si písničky. Program je vždy zvolen a upraven podle počtu dětí a období (Vánoce, Velikonoce, Mikuláš, rozloučení se školním rokem…..)  Délka pořadu 60-90 min.

.

Besedy

na téma šikana mezi dětmi, hrozba internetu a sociálních sítí, finanční gramotnost dětí… Délka dle potřeby.

.
 

Objednávky / Kontakt: 

Management, booking, PR

Umělecká a mediální agentura Gardes

tel.: + 420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz

www.gardes.cz

 

.