FRANCESCO BOCCIA & MADE IN ITALY

italská hudební skupina, tvář TV RAI a vítěz hudebního festivalu SANREMO

Italian Live Music Show

.
PROMO –  zde

.

FRANCESCO BOCCIA e MADE IN ITALY PROJECT

Jsme přátelé už mnoho let, ale teprve v roce 2010 jsme se rozhodli oživit náš projekt: Made in Italy. Vůle měla zachytit největší úspěchy italské hudební produkce tím, že je filtrovala veškerou energií a zkušenostmi.

Francesco Boccia (zpěv) nepotřebuje úvod: je to nyní úspěšný umělec známý široké veřejnosti. Zpěvák, zpěvák, skladatel, moderátor … po úspěchu v Sanremo v roce 2001 a častých vystoupeních v sítích Rai a Mediaset překračuje státní hranice, které jsou známé po celém světě Francesco je autor písně Grande Amore, interpretované Il Volo.

Jsou vynikající skladatelé v mezinárodním měřítku, častými hosty TV a rádií. Vystupují v nejexkluzivnějších klubech, účastí se festivalů na italských i světových pódiích.

Pro Francesca a jeho skupinu je nejdůležitější skutečná vášeň. “Rádi sdílíme hudební zážitek s lidmi kolem nás!”

FRANCESCO BOCCIA  

Francesco Boccia se narodil v Neapoli dne 21. června 1977 a své první kroky ve světě popové hudby absolvoval v Zecchinod’Oro v 7 letech, studiem klavíru a ve věku 9 let se účastnil soutěže s písení „Ehimà“ od Gina Paoli.

 • V 18 letech absolvoval a zúčastnil se vydání Domenica In z roku 1996, které vedla Mara Venierová.
 • S nadšením se věnuje skládání písní a vydává dva velké hity „Come se fossi un angelo“ a „Ti mangerei“, účastní se charitativní CD „Un ondanel mare“, projektu, ke kterému se připojil Peppino di Capri, EnzoGragnianiello, Gigi D’alessio, Tullio De Piscopo, Sal Da Vinci, Gianluigi di Franco, Irene Fargo a mnoho dalších umělců.
 • V roce 2001 zaznamenává velký skok a ve spojení s patnáctiletou Giada Caliendem se vrhá do festival San Remo a zpívající píseň s názvem „Turuturu“, jejíž je autorem. Na festivalu píseň okamžitě našla oblibu veřejnosti tím, že získala třetí místo, ale nakonec skončila na prvním místě v žebříčku vyhlášeném populární italskou a zahraniční porotou.
 • Sanremská píseň bodovala na vrcholu hitparád, a proto Sugar of Caterina Caselli vydává první album Francesca, které uspořádal Adriano Pennino první tour s názvem „Turuturu“.
 • Vydává se singl „Amo le ragazze“, velmi oblíbená píseň rozhlasových a televizních sítí spolu s videem, krátký film natočený režisérkou Luca Guadagnino za účasti herečky Chiara Conti.
 • V létě 2001 je součastí turné Gigi D’Alessio.
 • V roce 2002 se účastnil přehlídky pod vedením Mika Bongiorna „Viva Napoli“, který obdržel pozitivní ohlasy v tisku, zpíval dvě lidové písně jako „Malafemmena“ a „A città ‚e Pulecenella“, druhou zpíval s Lorettou Goggi.
 • V Brazílii je píseň „Turuturu“ byla na předních pozicích hitparád a dodnes přesahuje 1 000 000 prodaných kopií.
 • Rok 2003 představuje dva důležité okamžiky: účastní se vydání programu TV Rai „La vita in diretta“ z roku 2003, který pořádá Michele Cucuzza a vysílá San Remo, a společnost Grundy Production ho kontaktuje, aby hrál roli Bruno Bertaggie v úspěšné sérii „La Squadra vysílané na TV Rai3.
 • Léto 2005: vydává nový singl s názvem „Credo“, který vyhraje Festival Show 2005 s Elenoire Casalegno a Omar Pedrini.
 • Společnost Ballandi Production kontaktuje Francesca, aby se účastnil televizního programu „L’annocheverrà“, který pořádá Carlo Conti, a vysílalo se živě na TV Rai uno na oslavu italského nového roku 2006.
 • Červen 2006: Španělská verze „Turuturu“ se stane hitem ve Španělsku zpívá ji s latinskou hvězdou Giselou a vyšplhá v rádiových hitparádách do první desítky.
 • Francesco vydává svůj nový singl „Quandosi vive un amore“, který již rotuje na všech italských rozhlasových stanicích a začíná letní turné 2006.
 • 2008/2009 – Tour po celé Itálii: „Francesco Boccia zpívá Battistu“ – veselá a evokující show, která spojuje všechny generace v remaku všech nejkrásnějších písní Lucio Battistiho, které režíroval a zpíval Francesco Boccia a jeho kapela …
 • 2011 – „L’annocheverrà“ vita italský Nový rok na TV Rai Uno pod vedením Mary Venierové a PinoInsegna.
 • 2011 – „I migliorianni“ dirigoval Carlo Conti k oslavě 10. výročí „Turuturu“.
 • 2015 – autor a skladatel vítěz 65. festivalu Sanremo s písní „Grande Amore“ interpretovanou „Il Volo“. Třetí místo v soutěži Euro Song Contest (Eurovision 2015), první cena kritiků Eurovision 2015.
 • 2017 – Francesco nazpíval duet s Edoardo Vianello s písní „Vecchio Twist“ v réžii TV Rai

 

.

Členové skupiny

Francesco Boccia  –  Vox

Marcello Vitale   –  Guitar

Tony Guido  –  Keyboard

Diego Imparato   –  Bass

LeleSabella  –  Drum

 

Klipy 

Vecchio Twist

Turu Turu

Grande Amore

.

.

Objednávky: 

Exkluzivní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku

Booking, PR, Promoter a management

Bc. Stanislav Stebila

Umělecká agentura Gardes

tel.: + 420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz