ILONA GOLOVLEVA

Kartářka, numeroložka, astroložka

Zdobí ji dlouhé nehty, nejsou umělé!

Empatická žena se srdcem na pravém místě, kartářka, astroložka, bylinářka, s širokým záběrem. Znalkyně léčivé síly drahých kamenů i peruánských bylin, energie, které dovedou divy, ovšem, když si s nimi člověk porozumí.

Vystudovaná módní návrhářka prošla dramatickou životní cestou, která ji dovedla na dráhu ezoteriky, gemologii, magie k poznání, že vlastní osud má každý z nás ve vlastních rukou. Stačí k tomu docela málo, porozumět sám sobě a využít k tomu vše, co nám příroda a svět poskytuje.

Věcem mezi nebem a zemí se intenzivně věnuje přes deset let, ale schopnosti v sobě měla už jako dítě. „Od malička jsem měla živé sny, ve třídě jsem někomu řekla, že se něco stane, aniž bych si to uvědomila. Neřešila jsem to. Byla jsem prostě jiná,“ říká. Po třicátém roce se ale něco změnilo – sny se stávaly čím dál tím živějšími. Začala se intenzivně věnovat magii, ve které našla svoje poslání jako profesionální čarodějka, která pomáhá lidem. Čarodějnickou praxi sbírala v zahraničí více jak 8 let. Ona tomu umí napomoci a již několik let se přesvědčují o tom spousty návštěvníků a návštěvnic jejího pražského Krámku u čarodějnic, ale také více než rok diváci několika televizních stanic.

V současné době vystupuje v pořadu Vědmy radí“ v TV Relax a TV KinoSvět

Zná sílu drahých kamenů
„Dokážu na někoho podívat a říct, že vím, co s ním bude. Hodně jsem to začala vnímat a učit se,“ vypráví.  Intenzivně se začala zabývat minerály, kameny a jejich léčivými účinky. „Měla jsem nemocného kocoura a řekli mi, že už se nikdy neuzdraví. Pro mě byl důležitý, kromě dcery mám dvě kočky, které beru také jako své děti,“ říká. A tak na kocoura zkusila minerály, o kterých věděla, že mají uzdravující vibrace. „Nakoupila jsem kameny, dala je okolo kocoura. Po půl roce mu ubrali prášky a potíže ustoupily. Ani doktor nechápal, jak je to možné,“ říká čarodějka, která se od té doby gemologii, vědě zabývající se drahými kameny, věnuje naplno. Zkoušela je i na sobě i na mamince, které pomohla od problémů se žaludkem.

Minerály nepůsobí stejně
Kvůli minerálům také cestuje po světě. „Nekupuji si je v Čechách, ale vozím je ze světa. Pak mají hroznou sílu, jsou jiné,“ říká. Kameny používá k léčení, a také je prodává. „Jsou lidé, kterým kameny nepomůžou. Může se stát, že ode mě někdo odejde bez minerálu. Nerost s vámi musí spolupracovat. Někomu něco dělá, někomu ne. Je spousta kamenů, které třeba nepomohou, když lidé nejsou duchovně čistí. Když má v sobě člověk hodně závisti a zloby, je to špatně,“ vysvětluje Ilona.  I od toho se lze očistit, ale nejde to snadno. „I mně se až před třemi lety podařilo ze sebe dát pryč vztek a zlobu na manžela za vše, co mi udělal. K tomu musí člověk dospět. A pokud někomu někdo hodně ublížil, nemusí se mu to podařit celý život,“ říká čarodějka, která s kameny umí provádět prastarý uzdravovací rituál a na dálku posílat léčivou energii. Než se jej však naučila, trvalo jí to osm let. Zdroj: Aha!, Foto: Martin Sekanina

NABÍZÍME:

VÝJEZDNÍ TALKSHOW / BESEDY “ MAGIE NA CESTÁCH“

Ilony Golovlevy společně se spisovatelkou a novinářkou Marii Formáčkovou.
100ti minutový pořad je rozdělen na
60 minut osvěty v oblasti numerologie, ezoteriky, fyziognomie, gemologie
40 min. oblíbeného workshopu, tedy individuální komunikace se zájemci.
Cena dle typu pořadu a počtu osob + doprava osobním vozidlem, nebo vlakem z Prahy.

V těchto dnech zahajujeme plánování výjezdní talkshow tour „Magie na cestách“ v Čechách. Moravě i na Slovensku. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e mail: igardes@centrum.cz, nebo na tel.: +420 723 523 297

VZDĚLÁVACÍ KURZY A RITUÁLY:

Osobní účast napomůže k harmonizaci vztahů jak v osobním životě tak i v zaměstnání a podnikání.

NUMEROLOGIE (nauka o číslech)  – cena/detail
FYZIOGNOMIE (řeč obličeje, znaménka)  – cena/detail
GEMOLOGIE (nauka o nerostech)  – cena/detail
CHIROMANTIE (čtení z ruky)  – cena/detail
​PRAKTICKÁ MAGIE –  – cena/detail
ZDRAVÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
TAROT – cena/detail
VÝKLAD Z  KARET – cena/detail
PERUÁNSKÉ BYLINY – cena/detail

MÍSTO KONÁNÍ: Krámek u  čarodějnic, 28. pluku 42, Praha 10 – Vršovice

.

 Objednávky / Kontakt: 
tel.: + 420 723 523 297
e mail: igardes@centrum.cz
www.gardes.cz