facebook_logo_icons

Kouzelník JAKUB KOUTSKÝ

Zábavné dětské pořady

208_93

 

Kouzelník Jakub svým osobitým projevem, veselým kouzelnickým oblečením a komunikací s dětmi jim blízkou, okamžitě po prvních vteřinách svého představení děti spolehlivě strhne a vtáhne do děje. Malí diváci se během čarování stávají kouzelnickými asistenty a zdárně při vystoupení pomáhají. Děti jsou zapojovány do programu formou spolupráce s kouzelníkem. V tomto veselém kouzelnickém pořadu se střídá mluvené slovo s čarováním při dětských písničkách.  Nechybí komický kostým, jsou zde živé hrdličky.

Délku vystoupení lze přizpůsobit potřebám klienta a prostředí, min. délka pořadu je 30 minut. Vystoupení můžeme nazvučit vlastní profesionální aparaturou.

Vystoupení je možné doplnit o velmi oblíbené kouzlení s tvarovacími balónky

Délka podle přání cca 30 minut až 60 minut

 

 

Kouzlení s balónky

Mezi dětmi velmi oblíbená show, ve které se kouzlí s tvarovacími balónky. Z rovného dlouhého balónku dokáže kouzelník Jakub vyčarovat zvířátka, kytky, meče a přilby a mnoho dalších balónkových tvarů. S balónky si děti mohou hrát a také se naučit vykouzlit jednoduchá zvířátka.

Délka balónkové show je min. 30 minut, dle našich zkušeností doporučujeme alespoň jednu hodinu. Vše záleží na počtu dětí či typu akce.

Balloon show je vhodné doplnit naší nabídkou kouzelnického vystoupení.

 

 

Dále pořádáme akce na klíč, animátorské pořady a dětské karnevaly s kouzly, písničkami, tancem, soutěžemi o ceny a spoustou zábavy pro celou rodinu.

 

Zábavný program pro celou rodinu

Mluvený program, který je sestaven za jediným účelem pobavit. Žádné nudné kouzelnické vystoupení, ale program, při kterém se mimo jiné naučíte správně používat gilotinu, zastřílíte si z pistole, a někdo přijde o spodní prádlo…Je to program, při němž se kdokoli můžete stát asistentem kouzelníka nebo i samotným kouzelníkem.

Illusions show

Jde o velkolepé jevištní show s velkými copperfieldovskými iluzemi, krásnou asistentkou a pyrotechnickými efekty, kde akce střídá akci. Program lze sestavit dle přání zákazníka. Různé varianty i pro ty nejnáročnější!

Zvukovou aparaturu a světla máme vlastní.

Délka pořadu 45 minut.

 

 

Booking, PR, Marketing, objednávky vystoupení: 

Ivana Stebilová

Umělecká agentura Gardes

Tel.: +420 723 523 301, +420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz

www.gardes.cz

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.