facebook_logo_icons

JIŘI HADAŠ

Profesionální kouzelník a iluzionista

.

Jiří Hadaš patří bezesporu k české kouzelnické špičce. Moderní magii se věnuje více jak 20 let a za tuto dobu získal několik prestižních ocenění v magických soutěží u nás i v zahraničí. Do svých kouzelnických vystoupení umí vtáhnout diváky všech generací.

Host pořadu Jana Krause v ČT1, pořadů Sama doma  a Dobré ráno s ČT, účastník ČS má talent 2011 na TV PRIMA a TV JOJ s postupem do Velkého třesku

Profesionální kouzelník a iluzionista patřil mezi nejúspěšnější kouzelníky druhé série televizního pořadu Česko Slovensko má talent. Postoupil až do Velkého třesku. Dokázali dostat hvězdnou porotu Lucii Bílou, Martina Dejdara a Jaro Slávika společně se všemi diváky v sále Mahenova divadla v Brně ze židlí a za svůj excelentní výkon si zasloužili standing ovation!

„Konečně, konečně první kouzlo z Čech a Slovenska v celé historii Česko Slovensko má talent, které může jít vážně do Las Vegas…

Toto je varieté úrovně Las Vegas… Gratuluji.“   Jaro Slávik – porotce Česko Slovensko má talent

 

 Link ke zhlédnutí – zde

 

VYSTOUPENÍ PRO DOSPĚLÉ

Atraktivní a dynamická iluze, která ozdobí nejen plesy, ale také V.I.P. akce, slavnostní galavečery a firemní eventy.

 

 

 

QUICK CHANGE

1. místo na Mistrovství ČR v moderní magii 2011

Quick Change – „rychlé převleky“ je nové originální vystoupení Magic Hadaš. Jiří a Vendy jsou jediné kouzelnické duo v České republice i na Slovensku, které „rychlé převleky“ předvádí v tak velkém rozsahu a náročnosti. Všechny záměny jsou neuvěřitelně rychlé, dají se počítat pouze na vteřiny!!! V rámci Quick Change také předvedou dvě náročné iluze – Metamorfozu a Malou šibenici.

Quick Change je velmi atraktivní a dynamická iluze, která ozdobí nejen plesy, ale také V.I.P. akce, slavnostní galavečery a firemní eventy.

Délka vystoupení: 11 minut

Technické požadavky: V případě Quick Change musíme být náročnější na prostředí a prostor pro vystoupení cca. 6×3 metry, abychom tuto iluzi mohli předvést ve 100% kvalitě. Délka vystoupení: cca. 11 minut. Cena dle dohody + doprava z Uherského Hradiště 7,-Kč/km

Ukázka vystoupení Quick chance a svlékání saka zde , Sma Doma v ČR-1 zde

 

 

ESCAPOLOGY

Jiří Hadaš získal s vystoupením Escapology 2×1. místo na Mistrovství ČR v moderní magii.

Escapology – nejlepší kouzelnické duo v České republice v oboru escapology předvádí v lechtivém tónu číslo DOMINA a její otrok – vyprošťování z otrokářských řetězů, policejních pout, svěrací kazajky a rámu Asistent´s Revenge.

Jako bonus pro firemní večírky a soukromé oslavy přidáváme kouzlo, při kterém se partnerka nechá svázat provazy a s divákem za závěsem kouzlí. I přes své spoutané tělo se jí podaří obléci divákovo sako, a to za neuvěřitelných 10 sekund!!

Délka vystoupení: cca. 18 minut.

Cena dle dohody + doprava z Uherského Hradiště 7,-Kč/km. V případě spojení s další iluzí, nebo mluvené kouzlení s diváky –Stand Up Magic – ve dvou samostatných blocích ( mimo iluze Quick change), sleva za vystoupení Escapology

ESCAPOLOGY PROMO VIDEO MŮŽETE ZHLÉDNOUT ZDE

 

Jako bonus pro firemní večírky a soukromé oslavy přidáváme kouzlo, při kterém se partnerka nechá svázat provazy a s divákem za závěsem kouzlí. I přes své spoutané tělo se jí podaří obléci divákovo sako, a to za neuvěřitelných 10 sekund!!

 

Vystoupení Jiřího Hadaše a Vendy si pro svůj pořad Uvolněte se, prosím, který se vysílal v České televizi, vybral Jan Kraus. Natáčení bylo velmi veselé a bylo neuvěřitelné, jak Jiří Hadaš dokázal být Janu Krausovi rovnocenným partnerem ve slovních přestřelkách.

 

Vystoupení bylo prezentováno v pořadu Uvolněte se prosím u Jana Krause v ČT1 –  zde 

 

MINI CUBE ZAG

Iluze inspirovaná filmem Růžový panter (Pink Panther). Na scénu přichází komisař Clouseau, který předvádí několik zajímavých triků. Jeho vystoupení však přeruší Růžový panter ve skvělém podání partnerky.

Ta se nechá zavřít do kouzelné bedny, kterou kouzelník nejprve rozpůlí plechem, dále ještě prostrčí dva válce a celou iluzi završí tím, že bednu rozdělí na dvě části. Na konci partnerka šokuje diváky tím, že je převlečena do jiného kostýmu.

Délka vystoupení: 10 minut Cena dle dohody + doprava z Uherského Hradiště 7,-Kč/km.

V případě spojení s další iluzí, nebo mluvené kouzlení s diváky –Stand Up Magic – ve dvou samostatných blocích ( mimo iluze Quick change), sleva za vystoupení Mini Cube ZAG

 

LEVITACE LAHORE

Levitace Lahore – klasická jevištní iluze předváděná již několik století a přesto stále působivá a žádoucí.Kouzelník Jiří Hadaš uvede asistentku do hypnotického spánku a nechá ji levitovat na třech svících. Ve finále asistentka levituje pouze na jedné svíci.

Délka vystoupení: 6 minut. Cena dle dohody + doprava z U. Hradiště 7,-Kč/km.

V případě spojení s další iluzí, nebo mluvené kouzlení s diváky –Stand Up Magic – ve dvou samostatných blocích ( mimo iluze Quick change), sleva za vystoupení

 

SWORD BOX

Sword Box – Iluze, ve které jsou spojena dvě náročná kouzla. Kouzelník nejdříve partnerce upevní hlavu do boxu, který následně propíchne 13 dýkami. Záhadou po otevření je, když hlava v boxu není. Ale to ještě není vše, iluze pokračuje dál. Partnerka se nechá zavázat do pytle a uzamknout v bedně, kterou kouzelník probodne 9 kordy. Pro diváky nastává překvapení v okamžiku, kdy se partnerka objeví živá a převlečená do jiného kostýmu!!! Délka vystoupení: 6 minut. Cena dle dohody + doprava z Uherského Hradiště 7,-Kč/km.

V případě spojení s další iluzí, nebo mluvené kouzlení s diváky –Stand Up Magic – ve dvou samostatných blocích ( mimo iluze Quick change), sleva za vyst. SwordBox.

 

STAND UP MAGIC

Stand Up Magic – mluvené kouzlení s diváky, kteří asistují při vystoupení. Díky vtipnému průvodnímu slovu a schopnosti kouzelníka navázat bezprostřední kontakt s publikem se diváci stávají jeho nepostradatelnými kouzelnickými partnery. Sami se pak velmi dobře baví, když asistují při kouzlech s kartami, provázky, šátky a jinými předměty. V rámci tohoto vystoupení může po dohodě Jiří Hadaš předvést přeřezání vybrané divačky el. pilkou nebo předvede malou iluzi Inquisitum – probodání hlavy 13 dýkami v uzavřené bedně, také za asistence diváka. Vhodné pro večírky, firemní eventy, party, svatby, oslavy a jiná neformální společenská setkání nabízíme odlehčenou verzi kouzel a iluzí.

Oblíbené vystoupení se zábavnými kouzly doporučujeme doplnit o některou z našich nabízených iluzí.

 Cena dle dohody + doprava z Uherského Hradiště 7,-Kč/km.

 

 

Na základě představ o akci můžeme Vám nabídku ušít na míru.

.

Kontakt:

Management Jiřího Hadaše

 Ivana Stebilová

Umělecká ag. Gardes

Tel.: + 420 723 523 297

E mai: igardes@centrum.cz

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.