.facebook_logo_icons

Autorské dětské pořady kouzelníka Jirky Hadaše

Jirka Hadaš je profesionální kouzelník a oblíbený dětský bavič. Patří bezesporu k české kouzelnické špičce. Do svých kouzelnických vystoupení umí vtáhnout nejen dospělé diváky, ale také nejnáročnější publikum – děti. Dětským programům se jako kouzelník, moderátor a v některých případech i jako producent věnuje přes 15 let. Jiří Hadaš ve svých kouzelných představeních maximálně využívá svého pedagogického vzdělání (učitelství pro I. stupeň základní školy) a 12 let pedagogické praxe. V uplynulém roce vystupoval přibližně ve 140 dětských pořadech, které zhlédlo více než 11 000 dětí. Má za sebou spolupráci s televizí NOVA, Prima i ČT, pravidelně spolupracuje s dětskými časopisy Mateřídouška a Sluníčko. Mezi dětmi i jejich rodiči je velmi populární Jirkův autorský projekt KOUZELNÝ KARNEVAL.

Od roku 2013 je šéfredaktorem magazínu Moderní magie, v roce 2014 se stal viceprezidentem Českého magického svazu a v roce 2016 převzal po Pavlu Kožíškovi post prezidenta ČMS.

NOVINKA:

Pro rok 2018 si Jirka Hadaš připravil pro své malé kamarády autorský animační pořad KOUZELNÝ KARNEVAL – LETEM SVĚTEM … aneb cesta kolem světa za 120 minut.
Jedná se o nový zábavný animační pořad z produkce Kouzelného karnevalu, který je připraven tradičně na začátku nového roku nejen pro karnevalovou sezónu, ale následně pak dále na všechny akce pro děti a jejich rodiče během celého kalendářního roku.
Tentokrát se Jirka Hadaš stává pilotem a společně s malými kamarády proletí celý svět. A určitě si u toho užijeme mnoho legrace. Ve Skotsku budeme lovit Lochnesskou příšeru, v Austrálii si zazávodíme s klokany, v Itálii ochutnáme pizzu, v dalších zemích se naučíme zábavné tanečky a v Las Vegas nás čeká originální kouzelnická show!
Každý malý účastník během KOUZELNÉHO KARNEVALU získá od našich partnerů společností Topnatur a GoGen, Mateřídoušky a Sluníčka zdarma sladkosti a odměny, např. dětský časopis, pexeso nebo omalovánku, kalendář atd.

Prasátko pigy s textem

Indiánský karneval-s textemCircus s textemKouzelná Školkarej čarodějnoc - s textem
námoř. karnevalAhoj prázdniny - s textem
Balónky - s textemHrátky s čerty - s textem

 .

.

.

.

Škola Kouzel - s textemcukrová vata - s textem

.

Booking, PR, Marketing, objednávky vystoupení: 

Ivana Stebilová

Umělecká agentura Gardes

Tel.: +420 723 523 301, +420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz

www.gardes.cz