facebook_logo_icons

 

Kouzelný karneval - Indiánské hrátky 2015

 

Kouzelný karneval – Indiánské hrátky

Ukázka vystoupení

Linky Kouzelného karnevalu:1, 23.

Autorský pořad „Kouzelný karneval“ populárního kouzelníka Jirky Hadaše je velmi oblíbený mezi dětmi i jejich rodiči. Pro rok 2015 jsme si připravili nový animační pořad tentokrát v indiánském duchu. Děti se mohou těšit na novou scénu, kulisy a také originální soutěže.

Během 120 minutové show, která bude pod vedením kouzelného náčelníka Jirky Hadaše, si děti užijí plno tanečků a písniček, zasoutěží si v indiánských dovednostech, projedou se na konících a nebude chybět ani pravá indiánská bitva proti bledým tvářím Jirka Hadaš si také pro tuto příležitost připravil novou Školu kouzel.

Po celou dobu animačního pořadu dětem pomáhají indiánky Tititapa a Kipakapa, které malé kamarády naučí nové tanečky a pomohou jim při soutěžích a hrách. Jiří Hadaš v tomto programu maximálně využívá svého pedagogického vzdělání (učitel na 1. stupni základní školy) a přímo kouzelně zvládá své nejnáročnější publikum – děti. Každý malý účastník dostane od nás zdarma dárek od našich partnerů oblíbených dětských časopisů Sluníčka a Mateřídoušky! „

Cena dle požadavků pořadatele, délky a náročnosti vystoupení + doprava z Uherského Hradiště 8,-Kč/km

 

 

 

Objednávky: 

Ivana Stebilová

Umělecká agentura Gardes

Tel.: +420 723 523 301, +420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz

www.gardes.cz

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.