Magic Duo – kouzelnické duo Radek a Simona

 

.

Kouzelník RADEK & klaun SIMONA již řadu let působí v České republice i zahraničí.

Jsou vítězové mnoha mezinárodních soutěží..Kouzelnická představení jsou vhodným doplňkem na svatby, rodinné oslavy, firemní či jiné prezentace, rauty, plesy, módní přehlídky, sportovní a kulturní akce, diskotéky, dětské dny, poutě, oslavy obcí a měst, silvestry…

Dětské akce

Speciální mluvený program, úzká spolupráce a kontakt s diváky. Objevování živých hrdliček. Program kouzelníka, vtipně doprovázený klaunem. Obvyklá délka produkce cca 30 – 40 minut. Program je vhodný pro děti i dospělé. Přizpůsobuje se danému publiku ( vhodné na zábavy pro seniory, dětské dny, na poutě, slavnosti, karnevaly,…) Tento program byl na mistrovství republiky v moderní magii ( rok 2008 ) oceněn bronzovou medailí.

Balónková show pro děti

Klaun vytváří pro děti zvířátka z tvarovacích balónků. Velmi často je využívána kombinace kouzelníka a klauna dohromady, kdy lze pro děti kromě kouzel a balónků uspořádat i různé soutěže. Délka produkce je dle přání pořadatele.

Nabízíme také 2-hodinový program pro děti, který zahrnuje vystoupení kouzelníka s klaunem, hry a soutěže, balónkovou show.

Pro mikulášské besídky nabízíme vystoupení kouzelníka s klaunem a poté čerta, který děti trošku pozlobí a Mikuláše, který děti odmění.

Šmoulinka

Vystoupení malé kouzelnice Veroniky jako Šmoulinky – osmi minutový program složený ze všeobecné magie.

.

.

Objednávky: 

Exkluzivní zastoupení, booking, promotion, PR

Umělecká agentura Gardes

Tel.: +420 723 523 301, +420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz

www.gardes.cz

.