.facebook_logo_icons

PhDr. IVO ŠMOLDAS

.
Český básník, nakladatelský redaktor, kulturní publicista, scenárista, vyhledávaný a obsazovaný moderátor, překladatel a filozof

Ivo Šmoldas pracoval jako nakladatelský redaktor, manažer i majitel nakladatelství. Překládal z angličtiny a slovenštiny povídky i romány.

Můžeme se s ním setkat na vlnách Českého rozhlasu, kde uvádí vlastní talkshow Lenoška Iva Šmoldase. a pro Rádio Impuls připravoval glosy reflektující aktuální společenské dění. Z těchto krátkých komentářů vznikly dvě knihy Co Vy na to, pane Šmoldasi? 1+2. Vystupoval zvláště v zábavných a diskusních pořadech mj. Dementi, TV Prima.

V poslední době se ale dostává do povědomí diváků hlavně jako vyhledávaný moderátor a oblíbený host různých televizních show a zábavných pořadů, s pohotovými a vtipnými reakcemi.

Klubový výjezdní pořad Ivo Šmoldase je založený na humorném a originálním vyprávění, životních příběhů jak ze soukromého, tak z profesního života.

.

Nabídka: talkshow v délce 90-120 min. Cena dle typu akce, sleva pro kluby seniorů a knihovny + doprava z Prahy.

Zveme Vás na zábavnou Talkshow Ivo Šmoldase a jeho hostů, plný humoru a krásné italské hudby na interaktivní talkshow Těšit se můžete na smršť historek, postřehů, vzpomínek a příběhů z hereckého, spisovatelského i osobního života, okořeněnou jedinečným stylem humoru .

.

Krátký záznam vystoupení z červne 2018 ve složení Ivo Šmoldas, Ivanka Devátá, Marie Formáčková, Radim Uzel a Andrea Andrei – ZDE

.

Hosté zábavné talskhow (záleží na Vašem výběru osobností)

 

IVANKA DEVÁTÁ – Info zde

Česká herečka a spisovatelka Ivanka Devátá pochází z umělecké rodiny, jejím otcem byl hudební skladatel a dirigent Antonín Devátý (1903-1984). Devátá se narodila v Praze, ale dětství strávila v Chrudimi a v Brně, kde také absolvovala první krůčky na cestě k divadlu, hrála ve škole, v rozhlase, psala básničky a hostovala v brněnském Divadle Na Veveří.

V televizi se objevila převážně v seriálech, v nejnovější době v seriálech RODINNÁ POUTA (2004) a VELMI KŘEHKÉ VZTAHY (2007), v nichž před kameru vrátila po dlouhých patnácti letech. Příležitostně se věnovala také dabingu, namluvila například postavu slečny Marplové. Po roce 1989, kdy odešla z divadla a úplně přestala točit, zahájila Devátá svou druhou, možná ještě úspěšnější kariéru na poli literatury. Za pomoci fejetonů a vzpomínkových knih (vydala jich celkem 15 podává svůj osobitý pohled na dění kolem sebe, její knihy našly bohaté uplatnění mimo jiné v rozhlase. Jejími nejúspěšnějšími knihami jsou Rodinný podnik, Lázeňská kúra nebo Vůně posečené trávy.

PhDr. MARIE FORMÁČKOVÉ – info zde

Beseda s novinářkou, publicistkou, spisovatelkou a moderátorkou TV Regina. Dvacet let pracovala v časopise Vlasta, kde byla od roku 1989 šéfredaktorkou. Později byla šéfredaktorkou časopisů Květy a TV Revue. Od roku 2000 se věnuje publicistice a psaní knih. Je dramaturgyní a moderátorkou pořadu  Za hranicí v TV Regina. Publikuje v magazínu Zdraví. Pravidelně vystupuje v oblíbeném pořadu Posezení v divadle, aneb Neočekávaný dýchánek moderátora Petra Jančaříka v plzeňském divadle Alfa. Pořad je natáčen a vysílán Českým rozhlasem Plzeň a v regionech Čro. Je autorkou či spoluautorkou desítek knih, zejména životních příběhů mediálně známých osobností.  K nejoblíbenějším patří devět knih, které napsala spolu s Helenou Růžičkovou a se Zitou Kabátovou. Napsala celkem sedm knih    s bavičem Petrem Novotným. Velký úspěch slavila se Zdeňkem Troškou a knihou Vinařská odysea. Zaujala také knihou Vysoká škola bontonu. V neposlední řadě napsala také knihu o populárním televizním pořadu Rady ptáka Loskutáka. Vystupovala v pořadech České televize 13 komnata.

MUDr. Radim UZEL CSc. – info zde

Sexuolog a ředitel Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu Radim Uzel. Je externím učitelem 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Doktor Uzel je známý nejen svým osobitým smyslem pro humor, ale i reálným pohledem a otevřeností, s jakou mluví o otázkách týkajících se sexuologické výchovy. Velmi čtené a vyhledávané jsou jeho články v tisku, knihy i odpovědi na dotazy pokládané prostřednictvím internetové poradny. Díky účinkování v různých televizních a rozhlasových populárně-naučných pořadech si získal velkou oblibu a obdiv. Za rozhlasový pořad Červené uši obdržel cenu v mezinárodní soutěži vyhlášené Populačním institutem ve Washingtonu. Každoročně se zúčastňuje desítek přednášek a besed v oblasti sexuální výchovy. Beseda zábavnou formou prezentuje problematiku sexuální výchovy. Obsah přednášky je možné event. specifikovat podle složení posluchačů.

ANDREA ANDREI – Info zde

Producent, textař, hudební skladatel a především italský zpěvák, který se podílel na hitech několika českých interpretů Má svůj osobitý romantický projev, který vkládá do něžných melodií, jež ve vás vyvolají ty nejpříjemnější pocity. Vystupoval ve Francii, Polsku, Rusku, Ukrajině v jižní Americe i Africe. Zpívá své autorské skladby, italské kantilény a nejznámější italské hity. Italské kantilény, akustický projev, především vlastní tvorba, co nejblíže k publiku. Nostalgické balady z vlastní autorské dílny si zamilujete během několika vteřin. Zazpívá skladby: Balla Balla, Gloria, Mamma Maria, Volare, O Sole Mio, L´Italiano, Tornero, Serenata…Od roku 2008 žije a působí v Čechách. Andrea Andrei ji zpíval začátkem milénia ještě jako člen sk. „La Strana Societá“. A v těchto dnech natočil EP společně s italská legendou, zpěvákem Valerio Liboni novinkový singl „Ragazzina Ragazzina 2017“ (hit ze 70-tých let, u nás známý jako Perníková chaloupka od Fr. Ringo Čecha, v angličtině s názvem Mendocino). Jeho vystoupení obsahují další remixy známých hitů Valeria Liboniho: „Wakadi, Wakadu“  (u nás známá jako Papoušek Kakadů), „Ob-La-Di Ob-La-Da“ a „Donna Felicitá“…

.

Objednávky:

Umělecká agentura Gardes

Tel.: +420 723 523 301, +420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz

www.gardes.cz