PhDr. IVO ŠMOLDAS

Český básník, nakladatelský redaktor, kulturní publicista, scenárista, vyhledávaný a obsazovaný moderátor, překladatel a filozof

Ivo Šmoldas pracoval jako nakladatelský redaktor, manažer i majitel nakladatelství. Překládal z angličtiny a slovenštiny povídky i romány.

Můžeme se s ním setkat na vlnách Českého rozhlasu, kde uvádí vlastní talkshow Lenoška Iva Šmoldase. a pro Rádio Impuls připravoval glosy reflektující aktuální společenské dění. Z těchto krátkých komentářů vznikly dvě knihy Co Vy na to, pane Šmoldasi? 1+2. Vystupoval zvláště v zábavných a diskusních pořadech mj. Dementi, TV Prima.

V poslední době se ale dostává do povědomí diváků hlavně jako vyhledávaný moderátor a oblíbený host různých televizních show a zábavných pořadů, s pohotovými a vtipnými reakcemi.

Klubový výjezdní pořad Ivo Šmoldase je založený na humorném a originálním vyprávění, životních příběhů jak ze soukromého, tak z profesního života.

.

Nabídka: talkshow v délce 90-120 min. Cena dle typu akce, sleva pro kluby seniorů a knihovny + doprava z Prahy.

Zveme Vás na zábavnou Talkshow Ivo Šmoldase a jeho hostů, plný humoru a krásné italské hudby na interaktivní talkshow Těšit se můžete na smršť historek, postřehů, vzpomínek a příběhů z hereckého, spisovatelského i osobního života, okořeněnou jedinečným stylem humoru .

Krátký záznam vystoupení z červne 2018 ve složení Ivo Šmoldas, Ivanka Devátá, Marie Formáčková, Radim Uzel a Andrea Andrei – ZDE

Hosté zábavné talskhow (záleží na Vašem výběru osobností)

IVANKA DEVÁTÁ – Info zde

Česká herečka a spisovatelka Ivanka Devátá pochází z umělecké rodiny, jejím otcem byl hudební skladatel a dirigent Antonín Devátý (1903-1984). Devátá se narodila v Praze, ale dětství strávila v Chrudimi a v Brně, kde také absolvovala první krůčky na cestě k divadlu, hrála ve škole, v rozhlase, psala básničky a hostovala v brněnském Divadle Na Veveří.

V televizi se objevila převážně v seriálech, v nejnovější době v seriálech RODINNÁ POUTA (2004) a VELMI KŘEHKÉ VZTAHY (2007), v nichž před kameru vrátila po dlouhých patnácti letech. Příležitostně se věnovala také dabingu, namluvila například postavu slečny Marplové. Po roce 1989, kdy odešla z divadla a úplně přestala točit, zahájila Devátá svou druhou, možná ještě úspěšnější kariéru na poli literatury. Za pomoci fejetonů a vzpomínkových knih (vydala jich celkem 15 podává svůj osobitý pohled na dění kolem sebe, její knihy našly bohaté uplatnění mimo jiné v rozhlase. Jejími nejúspěšnějšími knihami jsou Rodinný podnik, Lázeňská kúra nebo Vůně posečené trávy.

PhDr. MARIE FORMÁČKOVÉ – info zde

Beseda s novinářkou, publicistkou, spisovatelkou a moderátorkou TV Regina. Dvacet let pracovala v časopise Vlasta, kde byla od roku 1989 šéfredaktorkou. Později byla šéfredaktorkou časopisů Květy a TV Revue. Od roku 2000 se věnuje publicistice a psaní knih. Je dramaturgyní a moderátorkou pořadu  Za hranicí v TV Regina. Publikuje v magazínu Zdraví. Pravidelně vystupuje v oblíbeném pořadu Posezení v divadle, aneb Neočekávaný dýchánek moderátora Petra Jančaříka v plzeňském divadle Alfa. Pořad je natáčen a vysílán Českým rozhlasem Plzeň a v regionech Čro. Je autorkou či spoluautorkou desítek knih, zejména životních příběhů mediálně známých osobností.  K nejoblíbenějším patří devět knih, které napsala spolu s Helenou Růžičkovou a se Zitou Kabátovou. Napsala celkem sedm knih    s bavičem Petrem Novotným. Velký úspěch slavila se Zdeňkem Troškou a knihou Vinařská odysea. Zaujala také knihou Vysoká škola bontonu. V neposlední řadě napsala také knihu o populárním televizním pořadu Rady ptáka Loskutáka. Vystupovala v pořadech České televize 13 komnata.

MUDr. Radim UZEL CSc. – info zde

Sexuolog a ředitel Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu Radim Uzel. Je externím učitelem 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Doktor Uzel je známý nejen svým osobitým smyslem pro humor, ale i reálným pohledem a otevřeností, s jakou mluví o otázkách týkajících se sexuologické výchovy. Velmi čtené a vyhledávané jsou jeho články v tisku, knihy i odpovědi na dotazy pokládané prostřednictvím internetové poradny. Díky účinkování v různých televizních a rozhlasových populárně-naučných pořadech si získal velkou oblibu a obdiv. Za rozhlasový pořad Červené uši obdržel cenu v mezinárodní soutěži vyhlášené Populačním institutem ve Washingtonu. Každoročně se zúčastňuje desítek přednášek a besed v oblasti sexuální výchovy. Beseda zábavnou formou prezentuje problematiku sexuální výchovy. Obsah přednášky je možné event. specifikovat podle složení posluchačů.

Objednávky:

Umělecká agentura Gardes

Tel.: +420 723 523 301, +420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz

www.gardes.cz