PhDr. IVO ŠMOLDAS

 
Český básník, nakladatelský redaktor, kulturní publicista, scenárista, vyhledávaný a obsazovaný moderátor, překladatel a filozof

Ivo Šmoldas pracoval jako nakladatelský redaktor, manažer i majitel nakladatelství. Překládal z angličtiny a slovenštiny povídky i romány.

Můžeme se s ním setkat na vlnách Českého rozhlasu, kde uvádí vlastní talkshow Lenoška Iva Šmoldase. a pro Rádio Impuls připravoval glosy reflektující aktuální společenské dění. Z těchto krátkých komentářů vznikly dvě knihy Co Vy na to, pane Šmoldasi? 1+2. Vystupoval zvláště v zábavných a diskusních pořadech mj. Dementi, TV Prima.

V poslední době se ale dostává do povědomí diváků hlavně jako vyhledávaný moderátor a oblíbený host různých televizních show a zábavných pořadů, s pohotovými a vtipnými reakcemi.

Klubový výjezdní pořad Ivo Šmoldase je založený na humorném a originálním vyprávění, životních příběhů jak ze soukromého, tak z profesního života.

.

Nabídka: talkshow v délce 90-120 min. Cena dle typu akce, sleva pro kluby seniorů a knihovny + doprava z Prahy.

Zveme Vás na zábavnou Talkshow Ivo Šmoldase a jeho hostů, plný humoru a krásné italské hudby na interaktivní talkshow Těšit se můžete na smršť historek, postřehů, vzpomínek a příběhů z hereckého, spisovatelského i osobního života, okořeněnou jedinečným stylem humoru .

Krátký záznam vystoupení z červne 2018 ve složení Ivo Šmoldas, Ivanka Devátá, Marie Formáčková, Radim Uzel a Andrea Andrei – ZDE

Hosté zábavné talskhow (záleží na Vašem výběru osobností)

.

Umělecká a mediální agentura Gardes

Ivana Stebilová

Bc. Stanislav Stebila

Tel.: +420 723 523 297

E mail: igardes@centrum.cz

[/vc_column]