facebook_logo_icons

POPELKA NA CIBULCE – Talk show

.

Letos uplyne přesně 50 let od premiéry televizního zpracování legendární pohádky POPELKA s Evou Hruškovou v titulní roli.

Klenot české pohádkové literární pokladnice zná zpaměti každé malé dítě. Kdo pohádku četl nebo slyšel v její klasické podobě, ten zná přesně i děj televizního zpracování z roku 1969 . Nic nechybí – skromná Popelka (Eva Hrušková), zlá matka ( Dana Medřická) i líné sestry (Dana Hlaváčová, Růžena Merunková), hodný tatínek (Ilja Prachař), zoufale zamilovaný princ (Jiří Štědroň), holoubci – kamarádi, tři kouzelné oříšky.

Snad se sluší ještě dodat, že tato černobílá stálice TV programu patří vůbec k prvním pohádkám televizní obrazovky. K její oblibě určitě přispělo doplnění notoricky známého příběhu písničkami, které kromě holoubků a ústřední dvojice (mimo jiné milostný duet) zpívá hlavně postava potulného loutnisty (Jan Tříska), která komentuje dění coby nezávislý pozorovatel a dodává příběhu spád. Autorem hudby byl Angelo Michajlov a písničky jsou dílem Ivo Fischera. Hlavní dvojici v podání mladinké Evy Hruškové a tehdy oblíbeného zpěváka Jiřího Štědroně obklopila režisérka Vlasta Janečková tehdejším hereckým výkvětem vlastí českých (Medřická, Pešek , Beneš).

ZÁBAVNÁ TALKSHOW

Po vlastech českých, moravských i slezských se vydává zábavný pořad plný historek z natáčení, perliček ze zákulisí a veselých historek, spojených s touto legendární pohádkou.

Termíny Popelka na Cibulce: zde

Video pozvánka: zde

Prezentace v médiích:
15.2. v pořadu České televize Sama doma,
16.3. v rozhlasovém pořadu Tobogan v Čro. Dvojka od 11 hod.

  

Nabízíme Vám několik verzí zábavné talk show:

1) EVA HRUŠKOVÁ (představitelka filmové Popelky), kterou zpovídá moderátor ALEŠ CIBULKA. Pořad je doplněn písněmi z pohádky v podání obou hvězd.
2) EVA HRUŠKOVÁ (představitelka filmové Popelky) a JIŘÍ ŠTĚDROŇ (představitel filmového prince), které zpovídá ALEŠ CIBULKA. Doplněno pohádkovými písněmi.
3) Kompletní verze celého programu, hosty moderátora ALEŠE CIBULKY jsou EVA HRUŠKOVÁ, JAN PŘEUČIL a JIŘÍ ŠTĚDROŇ.
4) Exkluzivní verze pořadu, EVA HRUŠKOVÁ a její manžel JAN PŘEUČIL, které zpovídá moderátor ALEŠ CIBULKA. Nechybí písně ze známé pohádky.

Cena pořadu dle dohody, obsazení, délky akce, počtu osob + doprava z Prahy + 21% DPH, poskytujeme slevy pro knihovny a seniory.

Talk show je koncipována jako celovečerní, buď 90 minut bez pauzy nebo 50+45 minut s pauzou, součástí je autogramiáda hlavních představitelů, prodej knihy, která vychází k 50. výročí premiéry pohádky. Po domluvě může následovat i projekce celého filmu.

Součástí programu jsou i soutěže o ceny, například tradiční „popelkovské“ přebrání hráchu a čočky.

Poskytneme elektronické plakáty včetně schváleného textu k tisku, události na FB a reklamu.

.

Objednávky: 

Zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku
Booking, PR, Promoter a management
Bc. Stanislav Stebila
Umělecká agentura Gardes
tel.: + 420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz