QUISISONA BAND

italská hudební skupina, tvář TV RAI a hudebního festivalu SANREMO

.

Agentura Gardes přiváží italskou legendu ze San Rema sk.QUISISONA

.

Novinkový megamix sk. Quisisona a Andrea Andrei – Made in Italy 2017 –  zde

.

Sedm všestranných hudebníků z italského Capri, kteří působí v rámci orchestru hudebního festivalu San Rema je tváří TV Rai,a jako kapela Dopo festivalu San Rema.

Festival San Remo patří k nejstarším hudebním festivalům Evropy a členové kapely Quisisona jsou již řadu let její součástí. Zpěvák a textař Francesco Boccia je vítězem San Rema z roku 2001 se skladbou „Turu Turu“  V roce 2015 jeho autorská skladba „Grande Amore“ v podání sk. Il Vollo zvítězila na San Remu a na Eurovision song contest festivalu v roce 2015 získala 3. místo. S věhlasnou vokální skupinou Il Volo je spojuje společný management a také autorské skladby.

V současné době má skupina pro své fanoušky letní novinkový singl: „Vecchio Twist„.

Skupina Quisisona také doprovázela řadu domácích a zahraničních umělců:
Michael Buble, Jennifer Lopez, Craig David, Paul Young, Skin, Jay-Z, Byonce, Estelle, Marc Antony, Belen Rodriguez, Tullio De Piscopo, Tony Esposito, Sal Da Vinci, Far From Finished, Mietta, Marcello Cirillo, Serena Autieri, Rita Pavone, Teddy Reno a mnoho dalších.

Účinkovali v nejprestižnějších televizních show: Hollywood La notte degli Oscar, Broadway Concerto in onore di Modugno, Roma Internazionali di tennis, Festival Internazionale del Cinema a Roma e a Tunisi ( la settimana italiana ), Festival di Sanremo a Mosca, Miss Mondo (Turecko), Fiction Fest Roma a v mnoha dalších.

.

KONCERT SK. QUISISONA, ANDREA ANDREI a NICOLASE 26.10.2017 v Malostarnské besedě v Praze

Italská skupina QUISISONA vystoupí na svém prvním koncertě v Praze, dne 26.10.2017 od 20:30 hod. v Malostranské Besedě. Skupinu Quisisona a Francesca Boccia doprovodí na svém pražském koncertu italský zpěvák, žijící u nás Andrea ANDREI a muzikálový zpěvák NICOLAS.

Vstupenky v předprodeji – zde

.

QUISISONA A ANDREA ANDREI NÁMĚSTÍ MÍRU,  PRAHA 13.9.2017

Před prvním pražským koncertem 26.10. v Malostranské besedě se představila polovina Quisisona Band: zpěvačka Lorenza Marmo, Franco Boccia a Massimo Baldino, společně s italským zpěvákem Andreou Andreim a kytaristou Ferrante Rovinelli ve středu 13. září na náměstí Míru v Praze. Společně podpořili charitativní projekt pro vážně nemocné děti Srdíčkové dny nadace Život dětem. Projekt dále podpořili: Petr Kolář, Kateřina Brožová, Hanka Křížková, Adam Mišík, Roman Vojtek, Standa Hložek a řada dalších českých umělců.

.

QUISISONA A ANDREA ANDREI VELKÝ TÝNEC – ČESKÁ REPUBLIKA

Italská skupina Quisisona vystoupila v rámci hudebních slavností ve Velkém Týnci dne 22. července 2017 od 19:15 hod..společně s bývalým členem kapely, italský zpěvák žijící v Česku Andrea Andrei, se kterým vystupují jednotlivě členové QUISISONY v Praze v jeho doprovodné skupině.

Video záznam :

Quisisona Band a Andrea Andrei – zde

 

.

Info na stránkách Rádia HANÁ: zde

Spot Rádia Haná – zde

.

Členové skupiny

LORENZA MARMO voce
FRANCESCO BOCCIA voce
TOMMASO BARDINI chitarra
GIANFRANCO BOZZAOTRE piano
ANTONIO BALDINO tromba
MASSIMO BALDINO sax
CORRADO ORILIA batteria

.

 

Klipy sk. Quisisona:

Vecchio Twist

Vedo Tutto Nero

Siempre

Turu Turu

Grande Amore

Sabato Sera

.

 

 

Objednávky: 

Exkluzivní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku

Booking, PR, Promoter a management

Bc. Stanislav Stebila

Umělecká agentura Gardes

tel.: + 420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz