facebook_logo_icons

ALEŠ CIBULKA

MODERÁTOR AUTORSKÝCH TALK SHOW 

.

Populární televizní a rozhlasový moderátor, publicista, dramaturg, spisovatel, herec a bavič 

Od roku 1998, kdy Aleš ukončil svá studia na Vyšší odborné škole herecké, se stal spolupracovníkem a posléze i zaměstnancem České televize, kde moderoval pořad Dobré ráno s ČT. Rovněž s kolegyní Magdou Reifovou moderoval pro Českou televizi zeměpisnou soutěž pro děti Baťoh a společně s Ivanou Andrlovou a Zbyškem Pantůčkem účinkoval také v pořadu věnovaném českému jazyku O češtině.

S Jiřinou Jiráskovou moderoval v letech 2003 a 2004 slavností vyhlašování cen TýTý. Působí i jako umělecký publicista, napsal celkem 10 knih, z toho dvě životopisné knihy o české herečce Nataše Gollové a jednu knihu o Zdence Sulanové. Dále napsal knihu o češtině, Černobílé idoly ve třech dílech, Televizní idoly, Cibulka v pyžamu a Cibulka na Toboganu.

Aleš Cibulka je již patnáctým rokem průvodcem rozhlasového Toboganu. Z televizní obrazovky ho určitě znáte z pořadů Kolo plné hvězd, Vše nejlepší, Stopy života, Barrandovský Silvestr, Můžu dál, Cibulkovo zábavná tajenka či Sejdeme se na Cibulce. V roce 2015 se umístil v anketě TýTý na třetím místě v kategorii Moderátor zábavných pořadů.

Pro ČT natočil od roku 2007 do roku 2012 celkem 22 dílů pořadu 13. komnata.

Novinkou od 5.1.2020 je pořad na vlnách ČRo – Dvojka „Nedělní Kolotoč Aleše Cibulky“ – poslech zde 

„Blízká setkání Aleše Cibulky“ v srpnu 2019 – poslech zde

.

SEJDEME SE S CIBULKOU

o

PRINCOVÉ JSOU NA DRAKA

_černá 2

TOBOGAN TOUR 30 LET

DSC_4484 č

POPELKA NA CIBULCE

5O0A0584 - půlka černá

.

Objednávky: 

Promoter, Booking

Bc. Stanislav Stebila
Umělecká agentura Gardes
tel.: + 420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz