.facebook_logo_icons

SEJDEME SE S CIBULKOU

ZÁBAVNÁ TALK SHOW: 

.

Populární televizní a rozhlasový moderátor, publicista a bavič Aleš CIBULKA

Od roku 1998, kdy Aleš ukončil svá studia na Vyšší odborné škole herecké, se stal spolupracovníkem a posléze i zaměstnancem České televize, kde moderoval pořad Dobré ráno s ČT. Rovněž s kolegyní Magdou Reifovou moderoval pro Českou televizi zeměpisnou soutěž pro děti Baťoh a společně s Ivanou Andrlovou a Zbyškem Pantůčkem účinkoval také v pořadu věnovaném českému jazyku O češtině.

S Jiřinou Jiráskovou moderoval v letech 2003 a 2004 slavností vyhlašování cen TýTý. Působí i jako umělecký publicista, napsal celkem 10 knih, z toho dvě životopisné knihy o české herečce Nataše Gollové a jednu knihu o Zdence Sulanové. Dále napsal knihu o češtině, Černobílé idoly ve třech dílech, Televizní idoly, Cibulka v pyžamu a Cibulka na Toboganu.

Aleš Cibulka je již patnáctým rokem průvodcem rozhlasového Toboganu. Z televizní obrazovky ho určitě znáte z pořadů Kolo plné hvězd, Vše nejlepší, Stopy života, Barrandovský Silvestr, Můžu dál, Cibulkovo zábavná tajenka či Sejdeme se na Cibulce. V roce 2015 se umístil v anketě TýTý na třetím místě v kategorii Moderátor zábavných pořadů. Pro ČT natočil od roku 2007 do roku 2012 celkem 22 dílů pořadu 13. komnata.

Novinkou od 5.1.2020 je pořad na vlnách ČRo – Dvojka „Nedělní Tobogan Aleše Cibulky“ – poslech zde 

„Blízká setkání Aleše Cibulky“ v srpnu 2019 – poslech zde.

.

Zábavný pořad SEJDEME SE S CIBULKOU

Aleš nabízí pořadatelům svůj výjezdní zábavný pořad SEJDEME SE S CIBULKOU, ve kterém přivítá řadu oblíbených osobností. Talk show je postavena nejen na výkonu oblíbeného moderátora, ale zárukou úspěchu je podle Aleše Cibulky i správný výběr hostů.

Do pořadu si zve známé osobností, které volně hovoří na určité téma, k němuž mají velmi blízko.

Po talk show bude následovat autogramiáda a možnost zakoupení Cibulkova kalendáře pro filmové pamětníky na rok 2019.

Nyní může se svou oblíbenou talk show přijet i k vám! Stačí si vybrat, koho si má vzít s sebou. Vybírejte z více než 150 herců, zpěváků, moderátorů a bavičů.

Kompletní seznam osobností – zde

Termíny zábavné talkshow Sejdeme se s Cibulkou 2019 – zde

Krátké video ukázky a fotky ze Zábavné talk show Sejdeme se s Cibulkou 2018

Záznam několika scének ze Sejdeme se s Cibulkou (Uhříněves 19.10.2019) – vstup zpěv s R. Uzlem a R. Caporali, 2. vstup,  3. vstup ,

Záznam pořadu České televize Sama doma z 15.2.2019 : 1.  vstup, 2 vstup, 3 vstup

Záznam pořadu Tobogan Čro. Dvojka – Umělci na cestách, aneb Sejdeme se s Cibulkou z 19.1.2019 – zde

Aleš Cibulka v pořadu České televize „Sama doma“ 23.11.2018 zde  – foto

Vrbno pod Pradědem: I. Devátá, R. Uzel, A. Andrei – 12.11.2018  1., 2., 3., 4.  foto – zde    Zbýšov: I. Devátá, I. Andrlová, A. Andrei – 15.10.2018 – zde,

Žatec: J. Obermaierová, I. Devátá – 18.10.2018  – zde   Foto ze zábavné talk show Sejdeme se s Cibulkou – zde a  – zde

.

DALŠÍ POŘADY ALEŠE CIBULKY:

.

Zábavná talk show KDYŽ PRINCOVÉ JSOU NA DRAKA

V roce 2020 uplyne přesně 40 let od premiéry legendární televizní pohádky Princové jsou na draka. V zábavném pořadu moderátor ALEŠ CIBULKA zpovídá hlavní představitele této pohádky IVANU ANDRLOVOU a JANA ČENSKÉHO. Je plný historek z natáčení, perliček ze zákulisí a veselých historek, spojených s touto legendární pohádkou.

Během ní samozřejmě zazní všechny slavné písně a to v originálním podání: Dělání, Kdyby se v komnatách, Hlupáku, najdu tě, Statistika, Není to příjemné pomyšlení, Jestli to nebude láska…

Talk show je koncipována jako celovečerní, buď 100 minut bez pauzy nebo 55 + 45 minut s pauzou, součástí je autogramiáda hlavních představitelů, po domluvě může následovat i projekce celého filmu.

Součástí programu je i soutěž o ceny, tři dobrovolníci budou mít možnost zazpívat si píseň Dělání a publikum rozhodne, kdo byl nejlepší! Nebude chybět ani hra na jednu z nejslavnějších scén této pohádky – stavění zdi a další překvapení!

.

Zábavná talk show POPELKA NA CIBULCE

Po vlastech českých, moravských i slezských se vydává zábavný pořad plný historek z natáčení, perliček ze zákulisí a veselých historek, spojených s legendární pohádkou. Letos totiž uplyne přesně 50 let od premiéry televizního zpracování legendární pohádky POPELKA s Evou Hruškovou a Jiřím Štědroněm v titulních rolích.

Klenot české pohádkové literární pokladnice zná zpaměti každé malé dítě. Kdo pohádku četl nebo slyšel v její klasické podobě, ten zná přesně i děj televizního zpracování z roku 1969 . Nic nechybí – skromná Popelka (Eva Hrušková), zlá macecha ( Dana Medřická) i líné sestry (Dana Hlaváčová, Růžena Merunková), hodný tatínek (Ilja Prachař), zoufale zamilovaný princ (Jiří Štědroň), holoubci – kamarádi, tři kouzelné oříšky.

Snad se sluší ještě dodat, že tato černobílá stálice TV programu patří vůbec k prvním pohádkám televizní obrazovky. K její oblibě určitě přispělo doplnění notoricky známého příběhu písničkami, které kromě holoubků a ústřední dvojice (mimo jiné milostný duet) zpívá hlavně postava potulného loutnisty (Jan Tříska), která komentuje dění coby nezávislý pozorovatel a dodává příběhu spád. Autorem hudby byl Angelo Michajlov a písničky jsou dílem Ivo Fischera. Hlavní dvojici v podání mladinké Evy Hruškové a tehdy oblíbeného zpěváka Jiřího Štědroně obklopila režisérka Vlasta Janečková tehdejším hereckým výkvětem vlastí českých (Medřická, Pešek, Beneš).

.

Termíny zábavného pořadu Popelka na Cibulce – zde

.

ROZHLASOVÝ TOBOGAN TOUR 2020

Tobogan Tour 30! Nejstarší česká talkshow se rozjede po všech krajích

První díl bezkonkurenčně NEJSTARŠÍ ČESKÉ TALK SHOW byl odvysílán 24. listopadu 1990, v roce 2020 tedy tento tradiční pořad Českého rozhlasu oslaví 30 let svého trvání. V Evropě není jiný podobný formát, který by byl takovou dobu bez přestávky vysílán v přímém přenosu každý týden, nepřetržitě, a to prakticky pouze ve dvou moderátorech. Od začátku do roku 2004 byl jeho průvodcem Tomáš Sláma, od podzimu 2004 jej moderuje Aleš Cibulka. Ten navíc v únoru 2020 oslaví 20 let svého působení na vlnách Českého rozhlasu Dvojka.

Na počest těchto výročí se Tobogan rozjede po celé České republice za svými posluchači. Od ledna do října navštíví všechny naše kraje. V listopadu Tobogan Tour vyvrcholí z moravské metropole Brna a vzápětí dvouhodinovým přímým přenosem z pražské Lucerny.

TOBOGAN TOUR 30!

 • 25. ledna – ÚSTECKÝ KRAJ – Žatec
 • 22. února – KRAJ VYSOČINA – Jihlava
 • 21. března – LIBERECKÝ KRAJ – Nový Bor
 • 18. dubna – STŘEDOČESKÝ KRAJ – Otvovice
 • 9. května – ZLÍNSKÝ KRAJ – Luhačovice
 • 13. června – PLZEŇSKÝ KRAJ – Plzeň
 • 18. července – OLOMOUCKÝ KRAJ – Velký Týnec u Olomouce
 • 29. srpna – PARDUBICKÝ a KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ – Chrudim
 • 12. září – MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ – Frýdlant nad Ostravicí
 • 10. října – KARLOVARSKÝ KRAJ – Ostrov nad Ohří
 • listopad – JIHOMORAVSKÝ KRAJ – Brno
 • listopad –  PRAHA – LUCERNA
 • prosinec – JIHOČESKÝ KRAJ – Strakonice

.

Objednávky: 

Bc. Stanislav Stebila
Umělecká agentura Gardes
tel.: + 420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz