ZÁBAVNÁ TALKSHOW: 

SEJDEME SE S CIBULKOU

.

Populární televizní a rozhlasový moderátor, publicista a bavič Aleš CIBULKA a jeho hosté

Od roku 1998, kdy Aleš ukončil svá studia na Vyšší odborné škole herecké, se stal spolupracovníkem a posléze i zaměstnancem České televize, kde moderoval pořad Dobré ráno s ČT. Rovněž s kolegyní Magdou Reifovou moderoval pro Českou televizi zeměpisnou soutěž pro děti Baťoh a společně s Ivanou Andrlovou a Zbyškem Pantůčkem účinkoval také v pořadu věnovaném českému jazyku O češtině.

S Jiřinou Jiráskovou moderoval v letech 2003 a 2004 slavností vyhlašování cen TýTý. Působí i jako umělecký publicista, napsal celkem 10 knih, z toho dvě životopisné knihy o české herečce Nataše Gollové a jednu knihu o Zdence Sulanové. Dále napsal knihu o češtině, Černobílé idoly ve třech dílech, Televizní idoly, Cibulka v pyžamu a Cibulka na Toboganu.

Aleš Cibulka je již patnáctým rokem průvodcem rozhlasového Toboganu. Z televizní obrazovky ho určitě znáte z pořadů Kolo plné hvězd, Vše nejlepší, Stopy života, Barrandovský Silvestr, Můžu dál, či Sejdeme se na Cibulce. V roce 2015 se umístil v anketě TýTý na třetím místě v kategorii Moderátor zábavných pořadů.

Výjezdní zábavný pořad SEJDEME SE S CIBULKOU

Aleš nabízí pořadatelům svůj výjezdní zábavný pořad SEJDEME SE S CIBULKOU, ve kterém přivítá řadu oblíbených osobností. Talkshow je postavena nejen na výkonu oblíbeného moderátora, ale zárukou úspěchu je podle Aleše Cibulky i správný výběr hostů. Do pořadu si zve známé osobností, které volně hovoří na určité téma, k němuž mají velmi blízko.

Po talkshow bude následovat autogramiáda a možnost zakoupení Cibulkova kalendáře pro filmové pamětníky na rok 2019.

Nyní může se svou oblíbenou talkshow přijet i k vám! Stačí si vybrat, koho si má vzít s sebou. Vybírejte z více než 150 herců, zpěváků, moderátorů a bavičů. Kompletní seznam osobností zde

Série vystoupení zábavné talkshow Sejdeme se s Cibulkou 2018:
Hosté: Ivanka Devátá, Ivanka Andrlová, Jaruška Obermaierová, Radim Uzel, Andrea Andrei
15.10. Kino Horník, Zbýšov
18.10. Městské divadlo Žatec
12.11. SKV Střecha, Vrbno pod Pradědem
13.12. MKS Rakovník

Krátký video záznam ze Zábavné talkshow Sejdeme se s Cibulkou (Žatec 18.10.2018) – zde

Foto ze zábavné talkshow Sejdeme se s Cibulkou – zde

.

Objednávky: 

Bc. Stanislav Stebila
Umělecká agentura Gardes
tel.: + 420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz