.facebook_logo_icons

SEJDEME SE S CIBULKOU

ZÁBAVNÁ TALKSHOW: 

.

Populární televizní a rozhlasový moderátor, publicista a bavič Aleš CIBULKA a jeho hosté

Od roku 1998, kdy Aleš ukončil svá studia na Vyšší odborné škole herecké, se stal spolupracovníkem a posléze i zaměstnancem České televize, kde moderoval pořad Dobré ráno s ČT. Rovněž s kolegyní Magdou Reifovou moderoval pro Českou televizi zeměpisnou soutěž pro děti Baťoh a společně s Ivanou Andrlovou a Zbyškem Pantůčkem účinkoval také v pořadu věnovaném českému jazyku O češtině.

S Jiřinou Jiráskovou moderoval v letech 2003 a 2004 slavností vyhlašování cen TýTý. Působí i jako umělecký publicista, napsal celkem 10 knih, z toho dvě životopisné knihy o české herečce Nataše Gollové a jednu knihu o Zdence Sulanové. Dále napsal knihu o češtině, Černobílé idoly ve třech dílech, Televizní idoly, Cibulka v pyžamu a Cibulka na Toboganu.

Aleš Cibulka je již patnáctým rokem průvodcem rozhlasového Toboganu. Z televizní obrazovky ho určitě znáte z pořadů Kolo plné hvězd, Vše nejlepší, Stopy života, Barrandovský Silvestr, Můžu dál, či Sejdeme se na Cibulce. V roce 2015 se umístil v anketě TýTý na třetím místě v kategorii Moderátor zábavných pořadů.

Výjezdní zábavný pořad SEJDEME SE S CIBULKOU

Aleš nabízí pořadatelům svůj výjezdní zábavný pořad SEJDEME SE S CIBULKOU, ve kterém přivítá řadu oblíbených osobností. Talkshow je postavena nejen na výkonu oblíbeného moderátora, ale zárukou úspěchu je podle Aleše Cibulky i správný výběr hostů. Do pořadu si zve známé osobností, které volně hovoří na určité téma, k němuž mají velmi blízko.

Po talkshow bude následovat autogramiáda a možnost zakoupení Cibulkova kalendáře pro filmové pamětníky na rok 2019.

Nyní může se svou oblíbenou talkshow přijet i k vám! Stačí si vybrat, koho si má vzít s sebou. Vybírejte z více než 150 herců, zpěváků, moderátorů a bavičů.

Kompletní seznam osobností – zde

Termíny zábavné talkshow Sejdeme se s Cibulkou 2018/2019 – zde

 

Krátké video ukázky a fotky ze Zábavné talkshow Sejdeme se s Cibulkou 2018

Vrbno pod Pradědem: I. Devátá, R. Uzel, A. Andrei – 12.11.2018  1., 2., 3., 4.  foto – zde

Zbýšov: I. Devátá, I. Andrlová, A. Andrei – 15.10.2018 – zde,

Žatec: J. Obermaierová, I. Devátá – 18.10.2018  – zde

Foto ze zábavné talkshow Sejdeme se s Cibulkou – zde a  – zde

.

Aleš Cibulka v pořadu České televize „Sama doma“ 23.11.2018 zde  – foto

 

Objednávky: 

Bc. Stanislav Stebila
Umělecká agentura Gardes
tel.: + 420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz