.facebook_logo_icons

SEJDEME SE S CIBULKOU

ZÁBAVNÁ TALK SHOW: 

.

Populární televizní a rozhlasový moderátor, publicista a bavič Aleš CIBULKA a jeho hosté

Od roku 1998, kdy Aleš ukončil svá studia na Vyšší odborné škole herecké, se stal spolupracovníkem a posléze i zaměstnancem České televize, kde moderoval pořad Dobré ráno s ČT. Rovněž s kolegyní Magdou Reifovou moderoval pro Českou televizi zeměpisnou soutěž pro děti Baťoh a společně s Ivanou Andrlovou a Zbyškem Pantůčkem účinkoval také v pořadu věnovaném českému jazyku O češtině.

S Jiřinou Jiráskovou moderoval v letech 2003 a 2004 slavností vyhlašování cen TýTý. Působí i jako umělecký publicista, napsal celkem 10 knih, z toho dvě životopisné knihy o české herečce Nataše Gollové a jednu knihu o Zdence Sulanové. Dále napsal knihu o češtině, Černobílé idoly ve třech dílech, Televizní idoly, Cibulka v pyžamu a Cibulka na Toboganu.

Aleš Cibulka je již patnáctým rokem průvodcem rozhlasového Toboganu. Z televizní obrazovky ho určitě znáte z pořadů Kolo plné hvězd, Vše nejlepší, Stopy života, Barrandovský Silvestr, Můžu dál, Cibulkovo zábavná tajenka či Sejdeme se na Cibulce. V roce 2015 se umístil v anketě TýTý na třetím místě v kategorii Moderátor zábavných pořadů. Pro ČT natočil od roku 2007 do roku 2012 celkem 22 dílů pořadu 13. komnata.

Novinkou je pořad ČRo – Dvojka „Blízká setkání Aleše Cibulky“ od 11-12 hod. v srpnu 2019 – poslech zde.

.

Výjezdní zábavný pořad SEJDEME SE S CIBULKOU

Aleš nabízí pořadatelům svůj výjezdní zábavný pořad SEJDEME SE S CIBULKOU, ve kterém přivítá řadu oblíbených osobností. Talk show je postavena nejen na výkonu oblíbeného moderátora, ale zárukou úspěchu je podle Aleše Cibulky i správný výběr hostů. Do pořadu si zve známé osobností, které volně hovoří na určité téma, k němuž mají velmi blízko.

Po talk show bude následovat autogramiáda a možnost zakoupení Cibulkova kalendáře pro filmové pamětníky na rok 2019.

Nyní může se svou oblíbenou talk show přijet i k vám! Stačí si vybrat, koho si má vzít s sebou. Vybírejte z více než 150 herců, zpěváků, moderátorů a bavičů.

Kompletní seznam osobností – zde

Termíny zábavné talkshow Sejdeme se s Cibulkou 2019 – zde

.

Výjezdní zábavný pořad POPELKA NA CIBULCE

Po vlastech českých, moravských i slezských se vydává zábavný pořad plný historek z natáčení, perliček ze zákulisí a veselých historek, spojených s legendární pohádkou. Letos totiž uplyne přesně 50 let od premiéry televizního zpracování legendární pohádky POPELKA s Evou Hruškovou a Jiřím Štědroněm v titulních rolích.

Klenot české pohádkové literární pokladnice zná zpaměti každé malé dítě. Kdo pohádku četl nebo slyšel v její klasické podobě, ten zná přesně i děj televizního zpracování z roku 1969 . Nic nechybí – skromná Popelka (Eva Hrušková), zlá macecha ( Dana Medřická) i líné sestry (Dana Hlaváčová, Růžena Merunková), hodný tatínek (Ilja Prachař), zoufale zamilovaný princ (Jiří Štědroň), holoubci – kamarádi, tři kouzelné oříšky.

Snad se sluší ještě dodat, že tato černobílá stálice TV programu patří vůbec k prvním pohádkám televizní obrazovky. K její oblibě určitě přispělo doplnění notoricky známého příběhu písničkami, které kromě holoubků a ústřední dvojice (mimo jiné milostný duet) zpívá hlavně postava potulného loutnisty (Jan Tříska), která komentuje dění coby nezávislý pozorovatel a dodává příběhu spád. Autorem hudby byl Angelo Michajlov a písničky jsou dílem Ivo Fischera. Hlavní dvojici v podání mladinké Evy Hruškové a tehdy oblíbeného zpěváka Jiřího Štědroně obklopila režisérka Vlasta Janečková tehdejším hereckým výkvětem vlastí českých (Medřická, Pešek, Beneš).

.

Termíny zábavného pořadu Popelka na Cibulce – zde

.

Krátké video ukázky a fotky ze Zábavné talkshow Sejdeme se s Cibulkou 2018

Záznam několika scének ze Sejdeme se s Cibulkou (Uhříněves 19.10.2019) – vstup zpěv s R. Uzlem a R. Caporali, 2. vstup,  3. vstup ,

Záznam pořadu České televize Sama doma z 15.2.2019 : 1.  vstup, 2 vstup, 3 vstup

Záznam pořadu Tobogan Čro. Dvojka – Umělci na cestách, aneb Sejdeme se s Cibulkou z 19.1.2019 – zde

Aleš Cibulka v pořadu České televize „Sama doma“ 23.11.2018 zde  – foto

Vrbno pod Pradědem: I. Devátá, R. Uzel, A. Andrei – 12.11.2018  1., 2., 3., 4.  foto – zde

Zbýšov: I. Devátá, I. Andrlová, A. Andrei – 15.10.2018 – zde,

Žatec: J. Obermaierová, I. Devátá – 18.10.2018  – zde

Foto ze zábavné talkshow Sejdeme se s Cibulkou – zde a  – zde

.

Objednávky: 

Bc. Stanislav Stebila
Umělecká agentura Gardes
tel.: + 420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz