facebook_logo_icons

TROJHLAVÁ SAŇ

TALK SHOW moderátorek DÁMSKÉHO KLUBU

 

Linda Finková, Aneta Christovová a Vlaďka Pirichová – tři ženy, každá jiné povahy i tvarů.

Aneta Christovová, Linda Finková a Vlaďka Pirichová se potkaly před 10 lety v rádiu, kde moderovaly zábavnou show “Dámský klub”. Drží rekord jako nejsposlouchanější pořad v čase od 10-12 v historii českých rádií.

Holky sice už v éteru neuslyšíte, ale zato je můžete vidět v divadelní talk show Trojhlavá saň, s kterou zahajují tour po celé republice. Tyto průkopnice komických ženských trojic si samy ze sebe dělají srandu.

Spojuje je přátelství, chuť k životu a smysl pro humor. Což Vám rády ukážou v originální talk show plné humoru, sarkasmu a vtipných témat , kterou ocení i nejeden chytrý muž.

Baví je řešit vztahy milostné, rodinné i přátelské, životní styl, aktuální dění u nás i ve světě, prostě všechno, co normální lidé dnes a denně prožívají. Jsou pohodové, vysmáté a nenáročné, proto za Vámi rády přijedou.

.

Složení:

Linda Finková

Vystudovala jsem Pražskou konzervatoř, na které také učím obor populární zpěv. Díky svému povolání jsem spolupracovala a spolupracuji s tolika hvězdami až si sama závidím. Baví mě zpívání ve studiu,vystupuji také sólově a zpívám v mnoha muzikálech. Ještě před pár lety jsem netušila, jak mě bude bavit moderování. Takže hurá i do toho! Mimochodem mám dvě děti a to je to nejdůležitější co se mi povedlo.

Aneta Christovová

Nevím, jestli na tomto světě existuje práce, která by pro mě znamenala víc, než moderování. Vystudovala jsem žurnalistiku v Bulharsku, pracovala v několika televizích, stále píšu pro módní a lifestyle časopisy, prostě média a showbyznes jsou můj život.
Mimo jiné s přítelem Princem, který je božský fyzioterapeut z Mauricia, máme malé podnikání v oblasti wellness. Takže i když mám kila nad kilo, umím se pěkně ohánět. Za to, že mi osud přihrál holky do života budu vždycky vděčná. Jsou to kamarádky pro každou srandu, ale i do nepohody. Čas spolu si užíváme, což okamžitě poznáte, jakmile nás uvidíte pohromadě

Vlaďka Pirichová

Už od malička jsem se toužila stát učitelkou a zpěvačkou. Mikrofon jsem tvořila ze všeho, co jsem doma našla. V jedné větě, můj sen se mi bezezbytku splnil a jde mi to prostě skvěle, nenadělám nic.
Vsadím se, že na můj smích nezapomenete! Jako náctiletou mě kvůli němu vyhodili z autobusu a dokonce i z vlaku. Asi si umíte sami představit, jak to vypadá ve spojení s holkama. Moc se těším, až se u vás všichni společně uvidíme!

Pralinky:

Trojhlavou saň Lindy Finkové můžete pravidelně sledovat na obrazovkách TV Relax v dámském lifestylovém pořadu s energickou moderátorkou Sandrou Pogodovou s názvem PRALINKY. Přehled dílů – zde

 

Nabízíme:

Talk show – kontaktní pořad, kde jsou diváci spolutvůrci, baví se nejen oni, ale i dámy na jevišti.  Nechybí dávka inspirace a humoru. Zpestřete si své všední i nevšední dny něčím výjimečným.

  • 120 min. talk show s přestávkou
  • Silnou předností talk show Trojhlavá saň je hlavně improvizace, pohotovost a humor.
  • Holky řeší životní příběhy, situace komické i zapeklité, od háčkování, přes vztahy, práci až po sex. Nic pro ně není tabu, ale vše v rámci slušnosti!
  • Součástí programu:
    Linda Finková zpívá písně ze svého repertoáru slavných muzikálů.
    Aneta Christovová předvádí trefnou stand up comedy inspirovanou životem.
    Vlaďka Pirichová je cvičitelkou století a představí unikátní, vtipnou scénku cviků i triků, jak být skvělou fit hospodyňkou.Interakce s diváky.

Dámský pořad, kterému dávka inspirace a humoru rozhodně nechybí. Zpestřete si své všední i nevšední dny něčím výjimečným.

 

Video prezentace v Prima TOP STAR

Flowee

.

  Objednávky / Kontakt: 

Umělecká a mediální agentura Gardes

tel.: + 420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz

www.gardes.cz