facebook_logo_icons

PhDr. ZUZANA BUBÍLKOVÁ

První dáma české politické satiry, herečka, televizní novinářka, publicistka a moderátorka

.

.
V současné době se vrátila k profesi novinářky
V rádiu Impuls glosuje aktuální politická Témata dne
Adventní diskuze s politiky od 13-14 hod.v rádiu Impuls  ve dnech 3.12 – 14.12.2018
Pro TV Blesk připravuje rozhovory do rubriky Bez urážky
.
Termíny vystoupení:

23.11. Všechnopárty Karla Šípa ČT1
30 11. Dobré ráno ČT 2
01.12. Staré Ždánice
02.12. Choceň
08.12. Blansko
09.12. Opatovice nad Labem
14.12. Jičín
18.12. Havlíčkův Brod
21.12 Jičín
27.12. Plzeň Silvestr
18.01. Sama doma

.

Talkshow a rozhovory v médiích:
Novinka:
Všechnopárty s Karlem Šípem v ČT 23 a 24.112018 – zde  a foto
.
Další pořady:
Poslední zhasne Vladimíra Hrona- Z.Bubílková, I.Devátá a A.Andrei : zdezde, zde, zde
Zuzana Bubílková hostem pořadu Sama doma ČT-1 – 10.2.17 1. vstup a 2. vstup
Video záznam a článek se Zuzanou Bubílkovou pro IDnes 22.6.2016 zde
Zuzana Bubílková v rozhlasovém  pořadu Čro. Plzeň Vladímíra Hrona „Vzpomínky nám zůstanou“ z 2 a 9.7.2016 – 1. část a 2. část

.

Komentátorka, moderátorka a redaktorka Zuzana Bubílková se narodila na Moravě, ale zdravotní problémy jejího otce jí zavály na sousední Slovensko. Protože si Bubílková již v dětství přála být rozhlasovou redaktorkou, navštěvovala dramatické kroužky a protože navíc souběžně projevovala literární nadání, čehož důkazem byla její láska k psaní slohových prací stejně jako pokusy o vlastní veršovanou tvorbu, nelze se divit tomu, že ve svém pozdějším věku na jedné z bratislavských vysokých škol vystudovala žurnalistiku. Bubílková se na uměleckém poli prosadila také jako scénáristka, spisovatelka či nezávislá publicistka a široká veřejnost včetně kolegů ji v několika posledních desetiletí bere jako nekorunovanou královnu satiry.

Zuzana Bubílková svou uměleckou profesní dráhu odstartovala v časopise Popular, poté chvíli pracovala na postu redaktorky a moderátorky rozhlasového pořadu pro motoristy Pozor, zákruta! a po odchodu k televizi začala na přelomu 80. a 90. let minulého století moderovat nejprve zpravodajství z oblasti dopravy a životního prostředí, než se stala tváří revolučních zpráv přímo z terénu. Bubílková v posametovém čase přijala místo zpravodajky z Federálního shromáždění a krátce byla i zástupkyní šéfredaktora zpravodajství. Přestože byla Bubílková tehdy na obrazovce vidět de facto denně, do širšího povědomí televizních diváků jí pomohl až diskusní pořad Co týden dal, který moderovala spolu s O. Černým. Ostatně kolegové byli a zřejmě i nadále budou pro Z. Bubílkovou osudovou záležitostí. Jasným důkazem je M. Šimek, s nímž se Bubílková setkala při své práci pro rádio Frekvence 1 a s nímž pak bezmála celé jedno desetiletí připravovala nejprve veleúspěšný pořad S politiky netančím, na nějž navázalo Politické harašení aneb S politiky stále netančíme. Inteligentní a zábavná satira komentující politické dění včetně osobnosti politiků si u diváků získala značnou oblibu a Z. Bubílkové po předčasném Šimkově odchodu nezbylo nic jiného, než v ní pokračovat navzdory skeptickým předpovědím sama.

Zuzana Bubílková si svůj jevištní křest odbyla poč. 90. let v pražském Divadle Jiřího Grossmanna jako host v programech M. Šimka a z úspěšně navázané spolupráce se s přibývajícími léty vyklubala u obyčejných lidí po celé republice oblíbená řada hudebně zábavných pořadů, v nichž předvedla jak svůj nesporný talent politické komentátorky, tak potvrdila, že je výraznou osobností s mimořádným přehledem o komplexním dění ve společnosti.

Na začátku roku 2008 se Zuzana Bubílková vrátila na obrazovky České televize a moderovala pořad Co týden vzal. Od roku 2009 do roku 2013 se objevovala na televizní stanici TV Barrandov v pořadu Politická střelnice a v TV Šlágr.

Byla také dramaturgyní diskusního pořadu Primy Nedělní partie.

Napsala i knihy Co kamery neviděly (o svém působení v televizi v revolučních a porevolučních letech), CO TÝDEN (NE) DAL (o svém moderování diskusních pořadů Československé a později České televize), Politika škodí zdraví s Miroslavem Šimkem a knihu Celebrity. Vystoupila v pořadu Uvolněte se prosím Jana Krause. Mimořádně úspěšné byly Silvestry v podání Zuzany Bubílkové a Miroslava Šimka. Seznam vydaných knih, CD a kazet zde.

V současné době ji  můžete slyšet v ranním vysílání Radia Impuls, kde pravidelně glosuje zásadní události v rubrice Téma dne. Moderuje v TV Regina v pořadu BUBU show a Kamarádky.

Pro TV Blesk a Blesk.cz připravuje rozhovory do rubriky Koho čas vzal. Na dotaz, zda-li se cítí být odvátá časem odpověděla: „To je přirozený proces. Zažila jsem vrcholy a nikdy jsem nečekala, že tam zůstanu nadosmrti. Každý se okouká, přežije, to je logické. Zazlívám trošku lidem, kteří jízlivě poukazují, že ten či onen je za zenitem, protože to čeká i ty, kteří na to poukazují. Jsem spokojená tam, kde jsem. Zájem o mě stále je a stále chci zkoušet něco nového. Proto jsem tu nabídku přijala.“

Je autorkou krásných šperků a šál. Zuzana Bubílková vyrábí šperky, věnuje také ručním pracem, plete šály. Dříve pletla, háčkovala, tkala gobelíny, před nedávnem se nadchla pro výrobu šperků. Základy se naučila na kurzu v Americe, nyní koníčku věnuje téměř všechen volný čas. „Nejkrásnější je, když už výrobek dokončujete, jste strašně zvědaví, jak bude vypadat. Pak jsem schopná pracovat do půl třetí v noci,“ říká. Video rozhovor ke šperkům – zde.

..

Syn Tomáš, který již mnoho let bydlí a pracuje v Los Angeles, navrhuje motory a design modelů aut pro Rychle a zběsile (Universal Studio).

Herecká filmografie, kompletní přehled zde

.                                  

Nabídka:

– Besedy se Zuzanou Bubílkovou v délce 60-90 minut;
– Talkshow Zuzany Bubílkové s hudebním hostem v délce 120 minut
– Moderování kulturních a společenských akcí;
– Natočení propagačních videí politickým stranám, městům a obcím;
– Moderace politických akcí, předvolební diskuse;
– Pořádání kurzů pro začínající novináře, příprava studentů žurnalistiky;
– Pořádání kurzů pletení šálů na prstech, prezentuje kolekce svých šperků;

Objednávky: 

Exkluzivní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku
Booking, PR, Promoter a management
Bc. Stanislav Stebila
Umělecká agentura Gardes
tel.: + 420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz