Bubble show – Fantastická bublinová show pro malé i velké

bubbleshow_logo_1

Bublinová show pro malé i velké – Magický svět bublin a bublifuků

Připravujete dětský den?

Hledáte vhodný program pro děti, který zaujme a zanechá plno krásných zážitků?

bubliny, bublinky a zase bubliny, kouřové, hranaté, duhové, bubliny v bublině, bublinoví hadi jaké jste ještě neviděli, bublinové kolotoče, podivuhodné bublinotvary, bublinové vodopády… a do bubliny Vás chytne náš bublinář taky.

Věda o bublinách se dnes považuje za jednu z nejvíce unikátních forem umění v zábavném průmyslu. Je to jedinečná a naprosto fantastická podívaná pro malé i velké, kterou se zabývá jen pár lidí na celém světě. Jedním z nich je bezesporu i profesionální bublinář Pavel Roller.

Tento bublinář z Moravy, absolvent konzervatoře pantomimy, Vás zavede do naprosto fascinujícího světa mýdlových bublin. Pavlu Rollerovi se podařilo zkrotit tyto bubliny, aby se mu poté staly věrnými služebníky, připraveny užít jakýkoli tvar, který jim tento bublinový mág přikáže.

Baví Vás bubliny a chcete si udělat vlastní bublinkovou párty pro děti, ale i dospělé ? Originální bubble show ohromí každého bez rozdílu věku. Nabízíme různé druhy programů pro děti i pro dospělé a vystoupení je hodné na všechny druhy akcí.

Kompletní nabídka programů:

Jedinečná bublinková show pro děti, je přesně to, co hledáte. Vytvoří kouzelnou atmosféru, ze které děti i dospělí budou doslova nadšeni.

Již několik let nabízí vyhledávaný bublinář a klaun Pavel Roller program pro děti. Na dětských tvářích vyvolává smích i úžas a děti jsou do programu aktivně zapojovány. Pavel má s dětmi bohaté zkušenosti. Vystupuje se svou interaktivní bublinovou klauniádou na dětských dnech, karnevalech, ve školkách a školách, na oslavách narozenin, vánočních besídkách, městských slavnostech i na dětských táborech.

Při fantastické bubbleshow Pavel nejen že dětí uzavře do obří bubliny, ale předvede plno zajímavých bublinových kouzel a triků, které jsou ojedinělé a originální v České republice. Náš program bubble show můžete využít jak v interiéru, tak v exteriéru.
Jako rozšíření programu lze přidat i bublinovou dílničku.

NABÍDKA PROGRAMU :

Klaun Bublíno čarování s bublinami – 30 minut

Základní program bubbleshow se skládá z prezentace bublinových triků. Například bublina v bublině, bublinová krychle, kolotoč, bublinový tenis, bublinová sopka, housenka, kouřové bubliny, hořící bubliny, bublinoví hadi, vodopády… a skončíme výběrem několika šťastných dětí, které uzavřeme dovnitř obří bubliny. Při větrném počasí na venkovních akcích používáme speciální rekvizity, které vytvářejí stovky bublin různých velikostí a tvarů během několika sekund.

bubbleshow-foto-284

Bublináda klauna Bublína komplet – 60 minut

Základní program bubbleshow 30 minut + 30 minut bublinové dílničky mimo podium.
Bublinová dílnička
Při bublinové dílničce naučí klaun Bublíno děti a třeba i rodiče, některé ze svých bublinových triků. Například: bublinový tanec, bubliny v bublině, bublinový tenis. Děti také dostanou k dispozici naší skvělou bublinovou směs a pomocí různých bublinových hůlek a oček si vyzkouší tvoření malých i velkých bublin.

NÁMOŘNÍČEK – bublinové moře

na Vaši firemní akci nebo narozeninové párty na výstavy a veletrhy, městské slavnosti zahrajeme Vám na dětských dnech, svatbách a plesech uděláme Vám představení pro školy a školky dětské karnevaly, vánoční besídky, workshopy pro děti, bublinové dílničky děláme představení pro kluby a kabarety bublinové efekty pro reklamu a film.

pavel-roller-400

TECHNICKÉ POŽADAVKY :

– zajištění CD přehrávače, nebo můžeme vzít na menší akce svoji aparaturu
– zajištění šatny nebo prostoru na převlečení do kostýmu
– zajištění prostoru 1 x 2 m na přípravu rekvizit
– zajištění parkovacího místa

INTERIER

– místo na show 3 x 4 metry
– při přestavení používáme vlastní koberec a černé pozadí na stativech
– nesmí se použít 30 minut před nebo během vystoupení diskotékový kouř,
scénická mlha nebo pyrotechnika
– klimatizace během show musí být vypnuta, pokud je to technicky možné
– k vystoupení je zapotřebí zamezení průvanu

EXTERIER

– podium kryté ze tří stran – ideální, nebo místo alespoň 3 x 4 metry
s rovným povrchem – trávník, betonový plácek atd.
– zajištění CD přehrávače, případně můžeme vzít svoji aparaturu
– nesmí se použít 15 minut před nebo během vystoupení diskotékový kouř,
scénická mlha nebo pyrotechnika
– na větrné počasí používáme speciální rekvizity
– v případě velkého větru zvolíme místo operativně někde v závětří

Cena vystoupení dle charakteru akce + doprava z Kroměříže.

3IMG_0237IMG_0251

Objednávky: 

Umělecká agentura Gardes

Tel.: +420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz

www.gardes.cz