Doprovodný program – firemní a školní víkendové pobyty

facebook_logo_icons

FIREMNÍ A ŠKOLNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY S KOMPLETNÍM ZAJIŠTĚNÍM SPORT. A KULTURNÍCH AKTIVIT

Pomůžeme Vám s přípravou doprovodných programů

V rámci relaxace zaměstnanců firem a insitucí, školní mládeže, zajišťujeme celoročně víkendové pobyty v atraktivních rekreačních a sportovních střediscích v celé České repulice.

Jedná se o ideální spojení práce, odpočinku a volnočasových aktivit, společná, často neformální setkání, která jsou zajištěna logistickým zázemím vybraných a již osvědčených rekrteačních objektů, vybavených kompletním sportovním a kulturně – společenským zázemím.

Rekreační a sportovní střediska jsou dostupná individuduální dopravou, vlakem, ale i autobusovou dopravou a je možné podnikat výlety po historických, přírodních i technických památkách a zajímavostech. Areály je výchozími body turistických a cykloturistických tras po blízkém i vzdálenějším okolí. Poskytují široký přehled možností výletů. Rekreační a sportovní střediska jsou v jarních, letních a podzimních měsících situoávána v těsné blízkosti vodních ploch a otevřených sportovišť. Možnost zapůjčení horských kol, loděk nebo kajaků na recepcích.

Ubytování v několika kategoriích dle náročnosti klientely. Často se jedná o nově postavené, případně zrekonstruované a moderně vybavené budovy hotelových apartmánů, kde lze najít dostatek pohodlí i odpočinek. Standardní ubytování rekreační zařízení nabízí ve dvou, čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s koupelnou, nebo v provedení dva pokoje na jedno sociální zařízení a koupelnou.

Mnohé objekty jsou vybaveny bezbarierovým přístupem.

Jídelny s terasou, bary, altány jsou součástí areálů. Hosté si mohou vybrat polopenzi nebo plnou penzi. Je možné dohodnout i jinou formu stravování nebo si objednat např. rožněné selátko či vegetariánskou stravu.

V nabídkách středisek jsou rauty, bankety, občerstvení, svatby, semináře, garden party, sportovní akce, firemní večírky, recepce. Máme bohaté zkušenosti v oblasti kompletního cateringového servisu.

Pro firmy reakreační střediska nabízí:

– teambuilding;

– školení a konference;

– firemní setkání, oslavy, recepce, cataring, bufety…;

– pronájmy kongresové techniky;

– doplňkové služby;

– agentura zabezpečuje doprovodné programy ( hudební produkce-živá hudba, diskotéky, kouzelnícké show, zumba, vystoupení sokolníků…)

Pro školy:

Zabezpečíme tým zkušených instruktorů, kteří pro Vás připraví na míru adaptační, nebo-li seznamovací kurz. Tyto kurzy jsou výbornou příležitostí, jak hravou a zábavnou formou stmelit nový kolektiv studentů, vytvořit pouto mezi studenty a jejich učiteli. Mnohem jednodušší a zábavnější je poznat nové spolužáky v přírodě i při hře, než ve školních lavicích.

Jaké jsou cíle adaptačního kurzu? Dosažení vzájemné spolupráce ve skupině, dosažení rychlejšího odhalení schopností a dovedností jak jedince, tak i skupiny, nalezení svého místa ve skupině, prevence proti šikaně, kriminalitě, alkoholismu. Jídlo připravují šéfkuchaři ve výborné kvalitě z čerstvých surovin a dle receptur pro dětskou stravu.

Rekreační střediska dále nabízí:

Adrenalinové zážitky:
– Paintball
– Tarzan park – vysoká lana
– horolezecká stěna
– kajaky
– lukostřelba
– horská kola
– geocaching
– koloběžky
– aquazorbing
– skákací boty
– vícekolo
– vzduchovky
– kurzy potápění
– další nafukovací atrakce

Sportovní a relaxační aktivity:
– celodenní dobrodružná hra
– volejbal
– stolní tenis
– basketbal,
– beach volejbal
– nohejbal
– malá kopaná
– líný tenis
– basketball
– sauna