Doprovodný program – motorkářské srazy


facebook_logo_icons

Doprovodný program – motorkářské srazy

 

 

Pouťový festival u příležitosti motorkářského srazu u Nechranické přehrady 2013:

Festivalová pouť 2013

Festival ag.Gardes a obce Chbany na oficiálních stránkách sk. ROXETTE.

Je nám ctí, že festival v obci Poláky ze 17.8.2013 a video naši agentury z vystoupení The RockSet – Tribute Rexette z festivalu si převzal osobně Per Gessle na oficiální stránky ROXETTE!!! Čeští The RockSet byli skutečně velkým překvapením !!!

Odkaz

Obec Chbany a Umělecká agentura Gardes pořádala 17. srpna 2013 již druhý ročník pouťového festivalu u příležitosti srazu motorkářů na hřišti v obci Poláky u Nechranické přehrady.

Program byl opět sestaven pro širokou veřejnost. V rámci dětského dopoledne vystoupil revival Hannah Montana s managerem Bobem alias Zdeňkem Lukeslem.  Pro děti byly připraveny kolotoče, houpačky, střelnice, malování na obličeje a to vše zdarma.

Doprovodný program zahájila spanilá jízda více jak 200 motorek všech možných kubatur a stáří. Odhadem 7 000 – 8 000 návštěvníků v průběhu celé akce zaujala mimořádně povedená výstava retro a moderních strojů jedné stopy. Program byl okořeněn také motorkářskými soutěžemi.

Koncertní maratón, který zajistila agentura Gardes zahájil nejoriginálnější tribute slavných Roxette v Evropě – The RockSetJiž po prvních taktech se aplaudovalo u známých skladeb Dangerous, Dressed For Success, Fading Like a Flower, Fireworks, How Do You Do, nebo u The Big L. a závěrečné The Look. Našel se také čas na baladu z repertoáru Celine Dion – All By My Self. Záznam koncertu

Své početné fanoušky měli také lounští Tři sestry Banditos, kteří svůj repertoár staví na odvážných remixech zlidovělých třísestrovských skladeb. Řízný punk-rock prokládají dechovkou, kreativními pohybovými variacemi. Velkolepé koncerty jsou estrádním programem s mexickými tanečnicemi, soutěžemi a slepým harmonikářem. Kapela roztančila fandy a přítomné hity: Hrábě, Da, Da, Da, Král Šumavy, Do kotle na fotbal, Pijánovka, Homosexuál, Ta naše rytmika, nebo Mexiko.

Největší pozornost na sebe strhla mimořádně oblíbená kapela všech motorkářských srazů sk.HarlejKapela řádí již od roku 1995. V roce 2010 ke svým dovršeným patnácti rokům kapela nahrála své nejoblíbenější hity na CD „Harlejland“.  Publikum zpívalo s kapelou ty největší fláky: Pověste ho vejš, Zrzi, zrzi, Svařák, Poč pocit mám, Tak vypadni, nebo Vostuda. Po vystoupení sk. Harlej moderátor Radek Jirgl pozval fanoušky jedné stopy na motorkářské soutěže v různých kategorích. Největší úspěch a ovace měla soutěž o nejpomalejší motorku s vítězem-bezkonkurenčním Bobem. Záznam:

Na festival zavítala také skupina Kekskterá je nejstarší legendou ze všech kapel hrajících na našem festivalu. Již 32.let působí v malém českém rybníku. Kapela vydala DVD a CD „To nejlepší“, s pod -titulem Proč holky pláčou, které doplňuje více jak desítku dosud vydaných řadových alb.

V podvečerních hodinách vystoupila skupina Clou.  Začínala jako rocková kapela vycházející z old-school hardcore-punk, emo a punk-rock kořenů. Svoji debutovou desku s názvem Postcards vydali v roce 2005 společně se singlem Island Sun, který se dostal na přední příčky českých hitparád a dokonce i na MTV, kde se dostal mezi TOP10 klipů a vysílal se 15x týdně. Koncem léta 2006 dostali možnost složit a nahrát pár songů pro film Prachy dělaj člověka. Na začátku roku 2007 natočili druhou desku. s názvem „Clou“. S touto deskou odehráli turné s názvem „Ghosts Of November“. V loňském říjnu Clou vydali třetí desku s názvem „For Tonight“, a singl „1000“.

Mladší publikum zaujala svým zjevem a energií mladá a nadějná pop punková formace Koblížcikterá v kategorii Objev roku, získala v roce 2012  Českého slavíka. Jako jeden zpívalo publikum hity: Emil, Šílená, Myslivečka, Lhář, Na doraz, 3 vteřiny, TV, 95, Taxi i VoNi.

Pro mimořádný úspěch na loňského festivalu vystoupila v samotném závěru – ve finále festivalu česká pop-punková jednička z Kutné Hory formace Rybičky 48 . Kapela vystřihla řadů hitů: Agáta, Holka na inzerát, Obyčejnej den, Rádiová, Jediná, nebo Spratek.

Akci s přehledem a vysokou profesionalitou moderoval Radek Jirgl.  Festival byl ukončen ohňostrojem!!!

 

 

Pouťový festival u příležitosti motorkářského srazu u Nechranické přehrady 2012:

Festivalová pouť - Poláky 18.8.2012 menší kv.

Již potřetí se sešli příznivci motorek všech kubatur a stáří na motorkářském srazu v obci Poláky u Nechranické přehrady, který pořádají místní nadšenci motorek.

V roce 2012 se k nim přidala obec Chbany společně s agenturou Gardes, která připravila festival s bohatým doprovodným programem. Atrakce pro děti, mnoho stánků se širokou nabídkou jídla, pití a dalších pochutin přispěly k úspěšnému průběhu celé akce. Již od ranních hodin v sobotu 18.8. se do areálu řadilo nespočet zájemců jedné stopy z řad majitelů strojů i fanoušků.  Retro motorky a moderní stroje se prezentovaly u kulturního domu a na úvod se uskutečnila několikakilometrová spanilá jízda všech strojů.Doprovodný dopolední program byl věnován dětem. Známý kouzelník Jiří Hadaš bavil děti společně s populární dívčí skupinou 5 Angels. „Před týdnem jsme se dozvěděli, že 5 Angels vystoupí na Nechranické přehradě a kvůli našim dcerkám, které jsou jejich velké fanynky, jsme si dokonce posunuli odjezd na dovolenou.

Než nám skupina podepsala své podpisové karty i s věnováním, strávili jsme chvilku ve frontě, ale Lenka a Vendulka si přišly na své,“ přiznávají manželé Novákovi z Litvínova.Odpolední program zahájila regionální metalová lounská skupina Barruth a další lounskou metalovou kapelou Furt 2n. Mimořádný zájem fanoušků si získala moravská rocková skupina Argema, která s novým frontmanem zazpívala své největší hity  Náš region navštívila po dlouhých deseti letech v rámci svého turné k výročí 30-ti let od svého založení. I další skupina patřila k matadorům rocku. Rakovničtí Brutus si vzali s sebou také četnou základnu fanoušků. Festival omladila pop rocková skupina The Travelers. Při západu slunce připomněla nestárnoucí hity Chrise Normana mostecká pop rocková skupina New Age of Smokie s českým emigrantem žijícím v Německu a působícím v Chomutově Frankiem Červenkou. V letošním roce se konečně dočkali a vydali si album nazvané Tribut to Smokie o které byl mezi fanoušky nemalý zájem. Vstupy mezi jednotlivými skupinami vtipně vyplňoval populární imitátor Petr Jablonský. Vzáplavě světelných efektů a za ovací fanoušků slušně zaplněného fobalového hřiště vystoupila za česká pop-punková jednička ve složení Kuba Ryba, Petr Lebeda, Ondra Štorek a Honza Štrup – skupina Rybičky 48. Příjemným překvapením festivalu bylo vystoupení pražské pop rockové  skupiny Prowizorium. Závěr festivalu již patřil nestárnoucí partě showmanů  Děda Mládek Illegal Band, která v závěru přidávala ještě několik skladeb. „Děkuji všem, kteří se podíleli jak na přípravě, tak na samotném průběhu celé akce.