Magic Duo – Radek a Simona, kouzelnické duo

Magic Duo – kouzelnické duo Radek a Simona

 


Kouzelník RADEK & klaun SIMONA již řadu let působí v České republice i zahraničí.

Jsou vítězové mnoha mezinárodních soutěží..Kouzelnická představení jsou vhodným doplňkem na svatby, rodinné oslavy, firemní či jiné prezentace, rauty, plesy, módní přehlídky, sportovní a kulturní akce, diskotéky, dětské dny, poutě, oslavy obcí a měst, silvestry…

Dětské akce

Na děti se nesmí zapomínat a proto i pro ně nabízíme speciální program, kdy jsou děti aktivně zapojovány do kouzel a i dospělí se na malý okamžik vrátí zpět do dětských let.

Speciální mluvený program, úzká spolupráce a kontakt s diváky. Objevování živých hrdliček. Program kouzelníka, vtipně doprovázený klaunem. Obvyklá délka produkce cca 30 – 40 minut. Program je vhodný pro děti i dospělé. Přizpůsobuje se danému publiku ( vhodné na zábavy pro seniory, dětské dny, na poutě, slavnosti, karnevaly,…) Tento program byl na mistrovství republiky v moderní magii ( rok 2008 ) oceněn bronzovou medailí.

Balónková show pro děti

Klaun vytváří pro děti zvířátka z tvarovacích balónků. Velmi často je využívána kombinace kouzelníka a klauna dohromady, kdy lze pro děti kromě kouzel a balónků uspořádat i různé soutěže. Délka produkce je dle přání pořadatele.

Nabízíme také 2-hodinový program pro děti, který zahrnuje vystoupení kouzelníka s klaunem, hry a soutěže, balónkovou show.

Pro mikulášské besídky nabízíme vystoupení kouzelníka s klaunem a poté čerta, který děti trošku pozlobí a Mikuláše, který děti odmění.

Šmoulinka

Vystoupení malé kouzelnice Veroniky jako Šmoulinky – osmi minutový program složený ze všeobecné magie.

 


Všeobecná magie 

Chystáte firemní akci, večírek nebo ples? Pak jste správně na našich stránkách. Naše představení postavíme na míru Vaším představám a požadavkům. Zajistíme skutečnou zábavu nejen pro dospělé.

Jevištní program s hrdličkami, kdy kouzelnické duo objevuje a opět nechává zmizet šátky, hrdličky, svíčky a jiné rekvizity. Délka programu je 10 minut a lze ho prezentovat dětskému i dospělému publiku. Program je doprovázen hudbou. Vhodné na velké společenské akce (plesy, módní přehlídky, rauty, bankety, aj.), dětské párty, diskotéky, svatby, rodinné a jiné oslavy, firemní prezentace, sportovní akce, poutě, atd. S tímto programem získalo MAGIC DUO v roce 2000 a 2008 bronzovou medaili na mistrovství republiky v moderní magii a v roce 2006 Grand Prix – pohár KMK Brno.

Sako show:

Tento komický program vyžaduje asistenci jednoho z diváků. Ten se změní v kouzelníka a na hudbu předvádí ostatním divákům kouzla. Velmi vtipné a úspěšné na všech akcích a také v zahraničí. Délka programu je 10 minut, ale většinou se na přání pořadatele kombinuje s ještě několika vtipnými produkcemi a poté je celková délka show cca 30 minut. Tento program je sestavený pro dospělé publikum. Produkce nenáročná na prostor. Vhodné především na večírky a party.

Komická iluze:

Program, kdy partner propíchá partnerku v dřevěné bedně o rozměrech ( 65 x 70 cm ) osmnácti košťaty. Poté je ještě partnerka převlečená. Délka programu je 8 minut a je též doprovázen hudbou. Produkce je vhodná pro dětské i dospělé diváky a je velmi nenáročná na prostor a přípravu. Lze předvádět v těsné blízkosti diváků, ale také na velkém prostoru.

Zig Zag:

Pro diváky je tato iluze naprosto nepochopitelná a velmi atraktivní. Partner zavře partnerku do bedny, kterou posléze probodne dvěma válci. Poté vysune spodní díl bedny bokem, takže partnerka je rozložena na dva malé díly. Program je vhodný na parket i jeviště, nenáročné na prostor a přípravu. Délka produkce je 8 minut.

Nespoutatelná žena:

Partnerce jsou za asistence kouzelníka a náhodně vybraného diváka svázány ruce a poté je pevně svázána dlouhým provazem okolo krku, ramen, rukou a pasu. Kouzelník následně zavře téhož diváka s partnerkou do paravánu. Diváka má publikum stále pod kontrolou, jelikož celou dobu je vidět jeho hlava. Během několika málo vteřin se paraván otvírá a divák vystupuje bez saka, které má na sobě oblečené partnerka. Provazy jsou stále neporušené, pevně obepínající divákovo sako o čemž se může opět sám přesvědčit. Délka programu 8 minut.

Levitace na svíčkách:

Iluze, kdy partnerka je položena na tři velké svíce, které kouzelník postupně odebere a partnerka levituje ve vzduchu.

Mikromagie:

Program, který je vhodný pro uzavřenou společnost. Jedná se o karetní triky, triky s mincemi, žetony a jinými proprietami. Délka programu je libovolná, dle přání pořadatele. Prezentace vhodná výhradně dospělému publiku.

 

Objednávky: 

Umělecká agentura Gardes

+420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz

www.gardes.cz