Pohádkově kouzelný charitativní adventní koncert 2015

Pohádkově kouzelný adventní koncert 2015

 

Tradiční charitativní projekt je předvánočním dárkem pro děti z dětských domovů, ústavů soc. péče a z Fondu ohrožených dětí – Klokánku ze Severočeského, Libereckého, Západočeského kraje a dalších regionů.

.

pohádkově kouzelný koncert hvězd pro děti z dětských domovů - 2015

Pohádky jsou krásným a citlivým prožitkem jak u dospělých, kteří zavzpomínají na své mládí, nemluvě u dětí. České pohádky jsou oblíbené díky krásným a melodickým písním. Mnoho z nich si prozpěvují i celé generace.

A právě tato skutečnost byla inspirací pro pořadatele letošního charitativního koncertu. Pojmenovali ho pohádkově kouzelný. Konal se třetí adventní neděli v kulturním domě Moskva v Žatci. Byl opět předvánočním dárkem dětem, které nemohly být vychovány ve vlastní rodině a stává se již pro desítky dětských domovů a FOD Klokánek tradicí. Dětem v minulých letech zpíval Petr Kotvald, Michal David, Sámer Issa, Adam Mišík, Jarek Šimek, Andrea Andrei, dívčí skupina 5Angels, nebo duo Verona.

„Vidět a slyšet na jednom pódiu Ivanku Andrlovou a Jana Čenského, kteří zazpívali písničky z pohádky Princové jsou na draka, Jiřího Procházku alias Dlouhého Janka písničky z pohádky Ať žijí duchové, Danu Morávkovou, která vykouzlila papírové sněhové vločky, nebylo jen přáním dětí, ale skutečností“, svěřuje se pořadatelka akcí pro děti z dětských domovů Ivana Stebilová z umělecké agentury Gardes.

„Celým programem provázelo prasátko Pigy se svým kamarádem a kouzelníkem Jiřím Hadašem. Děti kouzlily, tančily, soutěžily a zpívaly. Čekalo na ně vánoční cukroví, občerstvení, dárky a velké překvapení, koncert skupiny pěti mladíků United5, která letos vznikla na podporu mladých talentů. Ochota herců, zpěváků a umělců byla vidět nejen na pódiu, ale i při dlouhotrvajících autogramiádách a focení. V době Adventu máme k sobě všichni blíže. Jsem ráda, že jsme pro tyto děti společně s našimi partnery připravili osobní setkání a především pohádkově kouzelnou atmosféru vánoc“.

.

Video sekvence z vystoupení:

Dany Morávkové a Jiřího Hadaše – zde

kouzelníka Jiřího Hadaše a prasátka Pigy – zde

Ivanky Andrlové a Jana Čenského – písničky z pohádky Princové jsou na draka – zde

kouzelníka Jiřího Hadaše s ptákem Popcornem a kouzlení s dětmi – zde

sk. United5 – zde

.

Účast DD a FOD:

Dětský domov a ŠJ Hora Svaté Kateřiny, Dětský domov a Školní jídelna, Litoměřice, Dětský domov Plesná, Dětský domov Žatec, Dětský domov Dlažkovice, Dětský domov Tachov, Dětský domov Most Mosťáček, Dětský domov Mašťov, Dětský domov Ledce, FOD Klokánek Teplice, FOD Klokánek Ústí nad Labem, FOD Klokánek Žatec,

.

 Umělci, kteří rozzáříli dětský úsměv:

.

Děkujeme partnerům akce:

(Kliknutím na jméno firmy se Vám otevřou webové stránky)

Nemak Czech Republic s.r.o. Lesy ČR, s.p./ Pekařství Pecud  v.o.d. / Karlovarské minerální vody – Mattoni / HP – Pelzer, s.r.o. / Logit, s.r.o. –  Radici Group / AGRIMA Žatec s.r.o. / Stadak Optik / RE/MAX 4 you / H+B Jatky Žatec. s.r.o./ Taure / Pekařství a cukrářství Šubrtová, Třebenice / Zahradnictví Cinke / KOVO Žíželice, s.r.o. / GEOS Žatec – geodetická kancelář / Milan Liška Photography / Záchranáři Žatec, o.s. / Polák AkustikaERKA Žatec, s.r.o. / Klempo Žatec / Uhelné sklady Coufal s.r.o../ S+S Trade – Jarmila ŠtaubertováIzopol Dvořák, s.r.o. / FTE automotive Czechia, s.r.o Ochranný Svaz Autorský / AgroZZN, a.s.  / PREFA Žatec, s.r.o. / Infocentrum Žatec / Cukrárna u Telecomu-Stárek Jiří, Louny / Vackovo pekařství, Louny / Zubní laboratoř Procházka, s.r.o./ Kantez.czCukrárna Květa, Žatec Jurado Cafe ŽatecFiro-tour,s.r.o. / Kouzelnému karnevalu Jiřího Hadašeprasátku Pigy

Za mediální podpory:

Žatecký a lounský Deník  / Svobodný HlasŽatecké noviny – Ohře média / 5+2 Dny v regionech / regionální média / internetové portály

Články On Line: Novinky.cz / Celebrity time.cz /  E Teplicko / E Lounsko / E Chomutovsko / E Mostecko / E Litoměřicko /

.

Poděkování mediálním partnerům:

Partneři - 2015

.

 Poděkování od dětí z dětských domovů

.

Předešlé ročníky:
Adventní charitativní akce 2014 – Sámer Issa, Adam Mišík, Verona, Jarek Šimek, Andrea Andrei, 5 Angels…-zde

Adventní charitativní akce s Michale Davidem: – zde

Adventní charitativní koncert Petra Kotvalda v Městském divadle – zde

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.